Помирає, але все ніяк не помре. Як почуває себе друг Пугачової Буйнов, якого ховали вже два рази, і це тільки за цей рік

Навесні цього року засоби масової інформації почали говорити про те, що Олександр Буйнов помер, а рідні приховують його смерть.

Влітку, на фоні не затихає чуток, Олександр вирішив висловитися з цього приводу і висміяв всіх пліткарів. Він вилоіжіл в Інстаграм свій же чорно-білий знімок і написав: “Якось так … На наступний день після похорону. Відзначили воскресіння у Юдашкіна “.

З чуток, у Бунова була онкологія, і він нібито помер після довгої боротьби з раком

Як свідчить біографія співака, актора і композитора, він дійсно страждав від раку передміхурової залози, проте успішно поборов його ще 9 років тому.

Як зараз виглядає Олександр Буйнов?

Молодо і енергійно, проводить вільний час на вечірках. Ось вчора був на ювілеї Микити Михалкова.

Також він нещодавно зустрічався з натуральним блондином Миколою Басковим, теж на честь його гучного дня народження.

Інстаграм Олександра Буйнова
Інстаграм Олександра Буйнова

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.