Зірка «Кварталу 95» Олена Кравець оволоділа важливим вмінням політика: пішла по стопах Зеленського

Author name 26 Жовтня 2020 в 14:10

Поділитися статтею

Олена Кравець
Олена Кравець

Одна з ключових актрис студії «Квартал 95» Олена Кравець пішла по стопах Володимира Зеленського і оволоділа важливою для політика навичкою.

Зі стартом передвиборчої гонки на пост мера Києва почали ходити чутки про те, що героїня нашої сьогоднішньої статті збирається претендувати на цю посаду.

З огляду на те, що нинішнім президентом України став її друг і колега по сцені, в це цілком можна повірити, тому гумористка вирішила сама розставити всі крапки над і в новому випуску «Жіночого кварталу».

Кравец и Зеленский на сцене «Вечернего квартала»
Кравець і Зеленський на сцені «Вечірнього кварталу»

Звичайно, у власному монолозі Кравець просто не могла не поговорити про свої політичні амбіції. Ось що вона сказала з цього приводу:

«Я, чесно кажучи, не планувала, але коли ось це все почула, задумалась. Трошки з’явилися сумніви. Почала думати: якщо не йти, то чому, а якщо йти, то в чому», — пожартувала зірка.

Елена Кравец о своей политической карьере
Олена Кравець виступає зі своїм монологом про політичну кар’єру

Далі Олена елегантно уникла відповіді:

«Щоб уникнути всіх недомовок, я остаточно і безповоротно хочу заявити з приводу свого мерства. Можливо, комусь цього і хотілося б, але… Немає нічого неможливого для жінки, яка ще не вирішила».

На завершення теми Кравець підмітили, що насправді могла б стати хорошим політиком з огляду на її вміння добре уникати конкретних відповідей. До того ж, як справжня жінка, вона не зможе нормально працювати в мерії, знаючи, що в сусідній будівлі знаходиться ЦУМ.

Елена Кравец
Олена Кравець

Варто відзначити, що з відходом Зеленського у президентство, кварталівці не перестали жартувати над чинною владою.

При цьому нові жарти не дискредитують самого Володимира Олександровича, як було з його попередниками, а скоріше сміються над ситуацією, що склалася.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею