«Мій тато – клоун»: дочка Кошового поскаржилося на жорсткий буллінг в школі через батька

Author name 2 Листопада 2020 в 18:11

Поділитися статтею

Дочка Кошового поскаржилася на буллінг
Дочка Кошового поскаржилася на буллінг

Дочка гумориста Євгена Кошового 12-річна Варвара розкрила зворотну сторону популярності і поскаржилася на буллінг з боку однокласників.

У свої 12 років дочка «Лисого з Кварталу» знялася не в одному шоу і навіть кіно. Ще у віці 8 років дівчинка прийшла на шоу «Розсміши коміка» і виграла 20 000 гривень. Після цього Варя двічі брала участь в проекті «Голос. Діти », виступила в шоу« Ліга сміху », а зараз знімається у фільмі« Папа рулить ».

Варвара Кошова в шоу "Голос. Діти"
Варвара Кошова в шоу “Голос. Діти”

Нещодавно Варя Кошова дала відверте інтерв’ю і зізналася, що в школі її м’яко кажучи не люблять. Більшість її однолітків вважають, що її батько Євген Кошовий платить за те, щоб дівчинка знімалася в шоу. Крім того, популярність її батька теж стала причиною для насмішок. За словами Варі, однокласники називають його клоуном. Дівчинка зізнається, що через жорсткий буллінг не хоче ходити в школу, хоча розуміє, що це важливо. При цьому, варіант перевестися в іншу школу дочка Кошового не розглядає. Вона вважає, що в іншій школі буде те ж саме, коли діти дізнаються хто її батько.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею