Мейхер пішла по стопах Фреймут і жорстко поставила Кухар на місце: новий скандал на «Танцях з зірками»

Author name 27 Жовтня 2020 в 17:10

Поділитися статтею

Надія Мейхер і Катерина Кухар
Надія Мейхер і Катерина Кухар

Екс-солістка групи «ВІА Гра», а зараз учасниця «Танців з зірками» Надія Майхер поставила Катерину Кухар на місце. Здається, співачка пішла по стопах Ольги Фреймут.

Ні для кого не секрет, що прима-балерина є однією з найсуворіших суддів проекту. Через це з нею навіть перестали вітатися деякі учасники.

Не виключено, що так буде і після поточного сезону, адже прямо на очах у мільйонів телеглядачів Кухар встигла поскандалити з головним ревізором країни Ольги Фреймут, на зміну якій прийшла героїня нашої сьогоднішньої статті.

Надежда Мейхер
Надія Мейхер

Минулої неділі екс-віагрянка танцювала разом з партнером Кирилом Васюком та Даніелем Салемом запальний пасадобль. Під час суддівських оцінок Катерина встигла і похвалити їх номер, і присоромити Надію особисто:

«Ви полонили моє серце своїм пристрасним танцем, незважаючи на те, що сьогодні ротової міміки мені знову було трішечки забагато».

Екатерина Кухар комментирует пасадобль Мейхер
Катерина Кухар коментує пасадобль Мейхер

Мейхер мовчати не стала і висловилася, як тільки ведучий Юрій Горбунов дав їй таку можливість:

«Дорогенька моя, у тебе така ротова міміка кожен ефір, що до тебе ще рости і рости».

Надежда Мейхер решила не отмалчиваться
Надія Мейхер вирішила не відмовчуватися

Варто відзначити, що в коментарях до пасадоблю цього тріо глядачі встали на захист співачки, порахувавши, що прима-балерина могла б бути пом’якше в своїй критиці.

Проте багато хто помітив, що і Надія на цей раз не змогла впоратися з емоціями, занадто жорстко відповівши Кухар, чого не варто було робити.

В кінці випуску в номінацію потрапила якраз таки пара Мейхер і Васюка, яка боролася за право залишитися в проекті разом з Сергієм Танчинцем і Яною Цибульською. Від вильоту їх врятувала Дар’я Петрожицька, яка добровільно покинула проект.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею