Ганна Різатдінова не може знайти спільну мову з мамою, яка залишилася в Криму: жінка не хоче телефонувати

Гімнастка Ганна Різатдінова не має можливості відвідувати рідний Крим через анексію. Та й з мамою, яка залишилася на півострові, в неї дуже натягнуті стосунки.

Дитинство Ганни Різатдінової минуло в Сімферополі. Тут вона з 5-річного віку навчалася художньої гімнастики спочатку в одної тренерки, а потім її взяла під крильце матуся Оксана Валеріївна. Тут дівчина здобула свої перші нагороди в змаганнях.

Коли стало зрозуміло, що Ганна робить великі успіхи та має чітке бажання отримати олімпійську медаль, мама з татом відвезли її до Києва, де Різатдінова стала займатися в спортивному училищі.

Ганна Різатдінова з татом

Умови для життя були не найкращими, але заради поставленої мети доводилося терпіти всі побутові негаразди. Батьки в усьому підтримували доньку – не їздили у відпустку, коли вона не могла скласти їм компанію, не їли солодощів, бо Ганнусі їх не можна було вживати. Тато разом із донькою бігав уранці, контролюючи час пробіжок.

Ганна Різатдінова з мамою

І усі ці теплі стосунки між рідними людьми були перекреслені в одну мить, коли росіяни анексували Крим у 2014 році. Життя розпорядилося так, що нині в Ганни немає можливості відвідати рідне місто. Різатдінова була змушена виїхати також і з Києва до Іспанії, оскільки побоюється за життя свого 6-річного синочка Романа, якого народила від олігарха Олександра Онищенка.

Ганна Різатдінова з колишнім чоловіком та сином

Минуло декілька років розлуки, і російська пропаганда зробила свою чорну справу. Мама і донька почали розмовляти неначе на різних мовах. Вони не розуміють одна одну і постійно сваряться. Ганна просто не впізнає свою маму, настільки жінка просоталася ворожими наративами.

Дійшло до того, що найрідніші люди перестали спілкуватися взагалі. Так тривало, допоки одна з подруг не сповістила Ганні, що її мама перенесла інсульт й перебуває в лікарні. А ображена жінка навіть у такому стані не хотіла телефонувати доньці.

Звісно, гімнастка в усьому звинувачує путіна. На відміну від дитинства тепер дівчина має зовсім іншу мрію – приїхати на батьківщину й провести майстер-клас у Сімферополі.

Схожі статті

Цей торт готую всього за 15 хвилин: печиво, сметана, цукор та свіжі фрукти. До чаю дуже смачно

Цей десерт не лише швидко готується, але і порадує своїм смаком. Сметановий крем, банани та киві чудово поєднуються на фоні солодких крекерів.

Дорофєєва показала, як проводить час з дітьми Кацуріна від першого шлюбу: материнський інстинкт прокинувся

Українська співачка Надя Дорофєєва у своєму Інстаграм-блозі показала, як проводить час з дітьми Міши Кацуріна від першого шлюбу. Співачка, яка наразі не має власний дітей, чудово вжилася у роль мами.

Пугачова і Галкін: останні новини та місцеперебування гумориста і співачки, які забрали дітей та емігрували

Відтоді, як Алла Пугачова покинула межі рф і переїхала на ПМП до Ізраїлю, за пересуваннями зірки всі стежать особливо прискіпливо. Які останні новини щодо місцеперебування?