Епатажна і смілива Анастасія Волочкова в компанії двох чоловіків без майки позувала з відкритим бюстом

Author name 3 Лютого 2021 в 16:02

Поділитися статтею

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

Епатажна балерина Анастасія Волочкова, яка нещодавно відзначила свій 45-й день народження і замінила паспорт, кинулася в обійми не надто одягнених чоловіків.

І це після того, як тиждень тому в ЗМІ спливла інформація про те, що Анастасія Волочкова розлучилася зі своїм нареченим.

Ні для кого не секрет, що поп-діва і найвідоміша представниця російського балету Анастасія Волочкова ретельно приховувала коханого від чужих очей

Але при цьому раз у раз розповідала про свої романтичні почуття в Інстаграм-акаунті, скаржачись на непорозуміння, вихваляючись букетами і дорогими подарунками.

В кінці січня 2021 року Анастасія відкрито заявила, що розлучилася з бойфрендом, оскільки розчарувалася в цих відносинах.

Уже через тиждень після розставання Анастасія Волочкова показала фото з двома гарячими чоловіками без майок

https://www.instagram.com/p/CK0_NC7p5Sh/?igshid=1gzynzlhv7q3w

Нагадаємо, що зовсім недавно 45-річна Анастасія Волочкова масштабно відсвяткувала ювілей.

Артистка влаштувала торжество, на яке запросила не тільки друзів і родичів, а й журналістів. Як виявилося, подія була відзначена не тільки радісними, а й сумними емоціями. Саме в той період Волочкова вирішила все-таки розірвати відносини з бойфрендом.

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

Проте, навіть фотографій її потенційного жениха не було.

Сама балерина Анастасія Волочкова розповідала лише про те, що її обранець достатньо забезпечений, але не публічна людина. Анастасія, за її словами, не хотіла привертати уваги до своєї парі. Однак інформацію про те, що він досить багатий чоловік, підтверджувало і те, що Анастасія Волочкова місяцями могла сидіти на Мальдівах, Балі та інших найдорожчих курортах світу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею