“Тебе люблять “: Тіна Кароль приєдналася до флешмобу Нацполіціі і підтримала дітей і підлітків

Author name 2 Березня 2021 в 16:03

Поділитися статтею

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Українська співачка Тіна Кароль приєдналася до флешмобу Національної поліції України «Тебе люблять» і записала відео для підлітків.

На підтримку юнаків і дівчат, які зіткнулися з труднощами в житті, мають проблеми в сім’ї, навчанні, з друзями, відчувають, що залишилися один на один зі своєю бідою, Національна поліція України запустила флешмоб “Тебе люблять”. Його суть полягає в тому, щоб підтримати дітей підлітків в складний період їх життя. В рамках акції відомі українці розповідають свої історії з дитинства і діляться проблемами, з якими колись стикалися.

До флешмобу “Тебе люблять” приєдналася і популярна українська співачка Тіна Кароль. Вона закликала підлітків боротися за своє життя і любити себе.

https://www.youtube.com/watch?v=IpMJ2uvoLsY

“Вітаю! Мене звуть Тіна і я хочу звернутися до всіх дітей. Життя прекрасне, подивіться! Перш за все могло б не статися зі мною. Я вам чесно скажу, успіх – це приємно, бути успішним – класно! Давайте боротися за життя, яке дароване нам з небес, нашими батьками. Любіть себе, а я – поруч, коли потрібно “, сказала Тіна в короткому відео.

Варто зазначити, що до флешмобу “Тебе Люблять” приєдналося вже багато українських знаменитостей. Так, подібні відео записали український телеведучий Григорій Решетник, продюсер і виконавець Потап, народна артистка України Наталка Карпа, український співак Віктор Павлик та інші.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею