Стало відомо, що родичі онкохворої Анастасії Заворотнюк один за іншим померли від важких хвороб

Анастасія Заворотнюк вже більше року лікується від раку і невідомо, які прогнози дають лікарі. Але виявилося, що сім'я зірки не вперше стикається з важкою хворобою.

Восени 2019-го публіка була приголомшена новиною — у зірки серіалу “Моя прекрасна няня” виявили пухлину головного мозку, а саме гліобластому. З тих самих пір Заворотнюк перестала виходити в світ і давати будь-які коментарі пресі щодо здоров’я.

Те ж стосується і близьких артистки — чоловік Петро Чернишов, мати Валентина Борисівна, діти Анна і Майкл, всі вони відмовляються спілкуватися зі ЗМІ на тему раку Анастасії.

Сім'я Анастасії Заворотнюк
Сім’я Анастасії Заворотнюк

Що стосується батька актриси Юрія Андрійовича, який був режисером, то він помер ще у 2014-му. З дочкою у нього були особливі відносини. Саме татові майбутня зірка розповіла, що хоче освоїти акторську професію, а потім все життя оглядалася на нього, щоб дізнатися думку.

Анастасія Заворотнюк з батьками і чоловіком
Анастасія Заворотнюк з батьками і чоловіком

Видання Комсомольская правда писало, що Юрій Андрійович помер від тривалої хвороби. Поховали його на цвинтарі недалеко від будинку Заворотнюк в селищі Крекшино.

Наступним ударом для знаменитості стала смерть старшого брата Станіслава у віці 52 років. Чоловік помер практично слідом за батьком від перитоніту. Так Анастасія втратила близьких людей всього за 4 роки.

Архівне фото сім'ї Заворотнюк
Архівне фото сім’ї Заворотнюк

Сама актриса на здоров’я ніколи не скаржилася, проте незабаром після народження молодшої дочки Міли у 2018-м у неї з’явилися тривожні симптоми, які, як виявилося, були пов’язані з онкологією.

Все, що на даний момент відомо про здоров’я онкохворої Заворотнюк, дивіться у відео нижче:

Схожі статті

Ніколи не виливаю олію від шпротів. Після цього рецепту й у вас рука не підніметься: паштет-намазка на хліб

Намазку на хліб можна приготувати з того, що є в холодильнику. Навіть залучити олію з банки, яка залишилася від шпротів. Такий паштет для перекусу буде те, що треба.

Жодне свято не обходиться без цього рулету: у м’ясний фарш загортаю оригінальну начинку. Це мега смачно!

М'ясний рулет зі шпинатом – смачна та ситна страва, яка прикрасить будь-який святковий стіл. Ця закуска вийде нереально апетитною. Спробуйте!

Дізналася рецепт найкращої закуски для будь-якого застілля. Йдуть як насіння: м’ясні ковбаски “Джерікі”

На застіллях завжди присутні напої, а відповідно і закуски. Чудову закуску можна приготувати і вдома. Сьогодні ми підготували рецепт м'ясних в'ялених ковбасок, які ідеально підходять для цієї ролі.