Крістіна Орбакайте ледь не втратила сина, вчасно втрутилася Алла Пугачова: скандал з Байсаровим

Якщо поглянути на нові сміливі фото Христини Орбакайте, здається, ніби їй уже не 50 років, а всього лише двадцять.

У цій родині гонитва за молодістю – це тренд, в який дівчина вдало вписалася. Вона струнка, красива, займається спортом, а на сцені під час своїх нових шоу показує такі перфоманси, що заздрять все. Однак життя Крістіни Орбакайте не така райдужна, як здається на перший погляд. У неї було багато творчих труднощів, а також один скандальний шлюб, в якому донька Пугачової ледь не втратила дитину.

Крістіна Орбакайте ледь не втратила сина, вчасно втрутилася Алла Пугачова: скандал з Байсаровим

Відносини Крістіни Орбакайте і її другого чоловіка Руслана Байсарова можна назвати так – історія кохання і розлучення. Їхні почуття швидко спалахнули, стрімко розвивалися і також згасли.

Спочатку здавалося, що Христина зустріла справжню долю. Так, ходили чутки, що вона вкрала Байсарова з сім’ї. Але чеченський бізнесмен це спростував.

Орбакайте навіть обіцяла прийняти іслам заради свого благовірного. Але далі обіцянок це питання і не зайшов.

З огляду на те, що Руслан Байсаров – чеченець, у них є свої традиції, в тому числі і релігійні. Зокрема, при розлученні діти завжди залишаються з батьком.

Руслан Байсаров і його нова молода дружина
Руслан Байсаров і його нова молода дружина

Так було і з першою дружиною Байсарова Аліною Цевіной. До слова, саме Аліна і стала причиною розриву Руслана і Христини. Дочка Алли Борисівни дізналася про наявність у свого благовірного другої дружини і влаштувала справжній скандал.

Однак за тим були не вибачення і тривіальні фрази “я все тобі зараз поясню “, а справжні судові розгляди. Руслан Байсаров вирішив відпустити свою любов, тільки сина забрав і сховав.

Суд в Грізно виніс рішення – Дені Байсаров повинен залишитися з батьком.

Крістіна Орбакайте і Дені Байсаров
Крістіна Орбакайте і Дені Байсаров

Тоді у Крістіни нічого не залишилося, як звернутися до Московського суду і заручитися підтримкою своєї багатої і впливової мами.

Цікаво, але Алла Борисівна знайшла контакт зі своїм відбувся зятем Русланом досить швидко. Більш того, той навіть подарував своїй вже екс-тещі дорогущую квартиру, розташовану в центрі Москви недалеко від житла Філіпа Кіркорова.

Схожі статті

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.

Приготувала раз на пробу і закохалася в цей смак. Тепер м’ясо запікаю з сирим рисом у духовці. Рецепт вечері

Цей рецепт геніальний, адже м'ясо та гарнір до нього готуються одночасно. Це не лише швидко, а й дуже смачно. Курка виходить соковитою та ніжною, а рис розсипчастий і дуже смачний.

Бабуся навчила готувати смачну, ароматну й дуже корисну кутю: цю страву готували наші пращури, а тепер і ми

Кутя за цим рецептом виходить густою й дуже ароматною. Робиться усе традиційно, як і багато років назад перед Різдвом. Тож треба поспішити, щоб встигнути підготуватися до свята.