Крістіна Орбакайте ледь не втратила сина, вчасно втрутилася Алла Пугачова: скандал з Байсаровим

Author name 4 Серпня 2021 в 20:08

Поділитися статтею

Крістіна Орбакайте скористалася допомогою мами, щоб врятувати свого сина
Крістіна Орбакайте скористалася допомогою мами, щоб врятувати свого сина

Якщо поглянути на нові сміливі фото Христини Орбакайте, здається, ніби їй уже не 50 років, а всього лише двадцять.

У цій родині гонитва за молодістю – це тренд, в який дівчина вдало вписалася. Вона струнка, красива, займається спортом, а на сцені під час своїх нових шоу показує такі перфоманси, що заздрять все. Однак життя Крістіни Орбакайте не така райдужна, як здається на перший погляд. У неї було багато творчих труднощів, а також один скандальний шлюб, в якому донька Пугачової ледь не втратила дитину.

Крістіна Орбакайте ледь не втратила сина, вчасно втрутилася Алла Пугачова: скандал з Байсаровим

Відносини Крістіни Орбакайте і її другого чоловіка Руслана Байсарова можна назвати так – історія кохання і розлучення. Їхні почуття швидко спалахнули, стрімко розвивалися і також згасли.

Спочатку здавалося, що Христина зустріла справжню долю. Так, ходили чутки, що вона вкрала Байсарова з сім’ї. Але чеченський бізнесмен це спростував.

Орбакайте навіть обіцяла прийняти іслам заради свого благовірного. Але далі обіцянок це питання і не зайшов.

З огляду на те, що Руслан Байсаров – чеченець, у них є свої традиції, в тому числі і релігійні. Зокрема, при розлученні діти завжди залишаються з батьком.

Руслан Байсаров і його нова молода дружина
Руслан Байсаров і його нова молода дружина

Так було і з першою дружиною Байсарова Аліною Цевіной. До слова, саме Аліна і стала причиною розриву Руслана і Христини. Дочка Алли Борисівни дізналася про наявність у свого благовірного другої дружини і влаштувала справжній скандал.

Однак за тим були не вибачення і тривіальні фрази “я все тобі зараз поясню “, а справжні судові розгляди. Руслан Байсаров вирішив відпустити свою любов, тільки сина забрав і сховав.

Суд в Грізно виніс рішення – Дені Байсаров повинен залишитися з батьком.

Крістіна Орбакайте і Дені Байсаров
Крістіна Орбакайте і Дені Байсаров

Тоді у Крістіни нічого не залишилося, як звернутися до Московського суду і заручитися підтримкою своєї багатої і впливової мами.

Цікаво, але Алла Борисівна знайшла контакт зі своїм відбувся зятем Русланом досить швидко. Більш того, той навіть подарував своїй вже екс-тещі дорогущую квартиру, розташовану в центрі Москви недалеко від житла Філіпа Кіркорова.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею