Як український фізик та вчений-біолог Ігор Кондратюк потрапив до книги рекордів

Біографія Ігоря Васильовича Кондратюка цікава своїми несподіваними поворотами.

Хлопчик народився у селі Херсонської області у 1962 році. З відзнакою закінчив школу, у роки навчання підробляв на збиранні врожаю. Любив точні науки, співав у хорі, захоплювався музикою.

Здобув спеціальність фізика в київському університеті та пішов працювати до наукового інституту. Молодий фізик займався науковими дослідженнями у галузі молекулярної біології в інституті генетики. Він співавтор та автор 105-ти друкованих наукових праць, а 1996 року захистив кандидатську дисертацію та став кандидатом біологічних наук.

Наукову роботу молодий вчений із 1985 року поєднував за участю у телевізійному клубі знавців «Що? Де? Коли?». Програма була дуже популярна в ті роки та основних гравців клубу знала вся країна. У 2008 році команда, в якій грав Ігор, здобула головний приз клубу – «Золоту сову».

З 1991 року, паралельно із роботою над дисертацією, Ігор почав працювати телеведучим як на українському, так і на російському телебаченні.

1999 року на українському телебаченні з’явилася рейтингова передача «Караоке на Майдані». Ігор Кондратюк – беззмінний ведучий «Караоке на Майдані» усі 20 років існування проекту до 2019 року. У 2006 році вів «Караоке», російський аналог українського варіанту. Авторами «Караоке на…» були Ігор Кондратюк та Андрій Козлов, який грав із Ігорем в одній команді у клубі знавців та його кум. Програма потрапила до книги рекордів Гіннеса як програма, яка транслювалася на українському телебаченні найтриваліший час.

Логічним продовженням “Караоке на майдані” стала програма “Шанс”, героями якої ставали переможці “Караоке на майдані”. Обидві програми були продуктом компанії студії «В.І.К.», засновником та основним власником якої є Ігор Кондратюк.

На початку 2000-х років Ігор – співавтор, провідний та продюсер численних інтелектуальних шоу та музичних програм на телебаченні. Він вісім разів став володарем української премії “Телетріумф”.

Широкому загалу Ігор Кондратюк відомий як член журі вокального конкурсу «Х-фактор» та програми пошуку самодіяльних талантів «Україна має талант».

У період пандемії творчий інтелектуал Ігоря Кондратюка має новини. Наприкінці 2020 року на одному з каналів з’явилася авторська програма телеведучого «Кондратюк у понеділок». Цю програму можна побачити і у Facebook Ігоря Кондратюка. А ще студія «В.І.К.» Кондратюка виграла грант в Українському культурному фонді та зняла бойовик – серіал «Доброволець».

Телеведучий одружений та виховує трьох дітей – двох синів та доньку. Дружина Олександра – фінансовий директор. Старший син Сергій Кондратюк працює у батька, закінчив режисерський факультет інституту кінематографії, живе окремо. Молодші діти у сім’ї – син Данила та дочка Поліна.

Схожі статті

Як худнуть зірки: секрети стрункості Ксенії Мішиної, Тіни Кароль, Насті Каменських та інших красунь

Мабуть немає жінки, яка хоча б раз у житті не намагалася схуднути. Зірки – не виключення. Як тримають себе у формі Тіна Кароль, Ксенія Мішина, Настя Каменських та інші красуні?

Нікіта Добринін та Даша Квіткова з головою поринули в нові стосунки: “Не можу сказати, та по очах усе видно”

Даша Квіткова з Нікітою Добриніним знали одне одного майже 5 років. Це не вберегло пару від розлучення. Кожен пішов по життю окремо, започаткувавши нові стосунки.

Салат “Новинка” з сиром та морквою: спробуєте раз і більше не захочете “Крабовий”. Рецепт, який не набридає

Салат "Новинка" підійде як на святковий стіл, так і на кожен день. Він дуже простий у приготуванні, складається з простих інгредієнтів та при цьому неймовірно смачний.