Брежнєва підігріла чутки про розлучення з Меладзе, з’явившись на публіці без обручки – викинула символ кохання

Author name 14 Грудня 2022 в 15:12

Поділитися статтею

Віра Брежнєва чесно розповіла про своє життя без Меладзе
Віра Брежнєва чесно розповіла про своє життя без Меладзе

Відома співачка продовжує натякати на ймовірне розлучення з продюсером Костянтином Меладзе. Цього разу шанувальники помітили відсутність весільної обручки на пальці співачки

Після початку повномасштабної війни відома співачка Віра Брежнєва, як і багато інших українських зірок, перетворила свій особистий блог у соціальній мережі Інстаграм на інформаційну стрічку. Так, майже всі дописи артистки були і є пов’язані з війною в Україні. Про особисте життя Брежнєва вирішила мовчати, проте шанувальники серйозно занепокоїлись тим, що співачка могла покинути свого чоловіка.

Брежнєва підігріла чутки про розлучення

Хоча офіційних коментарів українська співачка не дає, шанувальники продовжують будувати теорії стосовно її особистого життя. Більш того, будувати ці теорії набагато простіше, коли дають підґрунтя. Останнім часом Віра Брежнєва все частіше з’являється на публіці без обручки, а про свого чоловіка й зовсім мовчить. Декілька останніх селфі артистки, які вона публікувала в Інстаграм-Історіях, зацікавили фанатів.

На опублікованому кадрі на пальці Брежнєвої відсутня обручка
На опублікованому кадрі на пальці Брежнєвої відсутня обручка

Знаменитість ймовірно сфотографувалась у торговому центрі, а на ній був одяг у кольорах українського прапора. Попри щиру усмішку та яскраве вбрання, шанувальники звернули увагу не на ці милі деталі. Куди цікавіше виявилось те, що на правій руці знаменитості немає весільної каблучки.

Пізніше Віра Брежнєва також публікувала фотографію з музею. Не важко вгадати, що на цьому кадрі на руці співачки також неможливо знайти обручку. З урахуванням таких неоднозначних натяків, чимало шанувальників майже впевнені – стосункам відомої зіркової пари прийшов кінець.

Віра Брежнєва у музеї без обручки на пальці
Віра Брежнєва у музеї без обручки на пальці

Нагадаємо, що не менш цікавим моментом виявився той факт, що востаннє, коли артистка говорила про свого офіційного чоловіка, вона назвала його всього лиш своїм продюсером. Так, наприкінці листопада у своїх соціальних мережах зірка подякувала “композитору та продюсеру”, завдяки якому може спілкуватись зі своїми фанатами через пісні.

Варто зазначити, що розлучення офіційно не коментують ні українська співачка, ні її офіційний чоловік Костянтин Меладзе. Основною ймовірною причиною розлучення багато шанувальників називають розбіжності політичних поглядів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею