Педан показав, як виглядає кімната в найдорожчому гуртожитку України: понад 5 тисяч на місяць за стіл і ліжко

Відомий український телеведучий Олександр Педан показав умови в гуртожитку, за які студенти українського Кембриджу платять понад 5 тисяч гривень на місяць

Разом зі своєю донькою, першокурсницею Валерією, відомий український телеведучий подорожує Україною в рамках проєкту “УніверСheck 2. Професії”. Основна ціль цього шоу – заохотити випускників шкіл залишитись здобувати вищу освіту в рідній країні та довести абітурієнтам, що українські університети нічим не гірші за закордонні.

Цього разу знаменитість разом з командою вирушив до чарівного містечка Острог, населення якого не перевищує 13 тисяч мешканців. У мальовничій місцевості знаходиться навчальний заклад, який також називають українським Кембриджем.

Острозька академія
Острозька академія

Таку неофіційну назву український університет отримав не лише за краєвиди та архітектуру, а й за підхід до навчання. Більш того, навчальний заклад є одним з найстаріших у Східній Європі. Олександр Педан та його донька Валерія залишились у захваті від академії, саме тому спитали у студентів про об’єктивну думку про недоліки навчального закладу. За їхніми словами, таких немає.

Втім, зізнався ведучий, їм здається що єдиним недоліком є занадто висока ціна гуртожитку.

Ведучий побував у гуртожитку підвищеного комфорту, проживання в якому коштує від 3060 до 5400 гривень. Дешевша кімната передбачає сусідство з двома іншими мешканцями, а ось бажання жити в студії з кухнею коштує дорожче.

Коридор гуртожитку підвищеного комфорту
Коридор гуртожитку підвищеного комфорту
Тримісна кімната в гуртожитку
Тримісна кімната в гуртожитку
Кімната-студія з кухнею в гуртожитку Острозької академії
Кімната-студія з кухнею в гуртожитку Острозької академії

Студенти пояснили Олександру Педану, чим обумовлена така вартість. За словами студентів, зараз гуртожиток працює як хостел – студенти почергово заселяються в кімнати для очного навчання. Для дистанційних пар всі вирушають додому, а на їхнє місце заїжджають інші. Ба більш, студенти повідомили, що в університеті також є звичайний гуртожиток, який коштує 700 гривень на місяць, проте потрапити до нього команда шоу “УніверСheck 2. Професії” не змогла.

Нагадаємо, що раніше ми писали про поїздку Олександра Педана до Чернівецького національного університету. Відомий український ведучий був неприємно здивований умовами в гуртожитку навчального закладу. Фотографії з помешкання для студентів здивували багатьох.

Популярне

Схожі статті

Ще не всі вершини підкорила: Тіна Кароль розповіла, що мріє знову виступити на Євробаченні та взяти реванш

Тіна Кароль, одна з найяскравіших зірок української естради, після успіху колег у світовому конкурсі раптово поділилася своєю мрією знову виступити на сцені Євробачення.

В неї були всі шанси стати поп-дівою: що змусило співачку Євгенію Власову покинути сцену аж на 10 років

Євгенія Власова ділиться подробицями своєї відсутності, розповідає про випробування, які довелося подолати, і відкриває завісу над своїми майбутніми творчими планами.

Чим закінчився поділ майна Квіткової та Добриніна після розлучення: тепер Даша з сином живе у квартирці

Даша Квіткова розповіла про поділ майна з колишнім чоловіком, Нікітою Добриніним, після розлучення. Блогерка надала інтерв'ю та поділилася подробицями.