Галкін залишив Пугачову з дітьми в Ізраїлі, а сам з молодою подругою вирушив у подорож Європою: “От запитай”

Відомий російський гуморист і пародист нещодавно поділився в особистому блозі кадрами з Європи. Знаменитість залишив дружину в Ізраїлі, поки сам подорожує до Парижу

2022 рік для родини Пугачової та Галкіна став вирішальним у їхній кар’єрі та навіть житті. Через виступ проти повномасштабної війни та осуд дій кремлівського режиму відомого російського пародиста та гумориста Максима Галкіна “забанили” в рідній країні, оголосивши його іноагентом. З міркувань власної безпеки та через переслідування хейтерів зіркова родина покинула терени росії.

Так, Алла Пугачова з чоловіком і дітьми вирішили залишитись жити в Ізраїлі. Втім, Максим Галкін продовжує працювати та виступати з концертами, тому й на новому місці проживання довго не затримується. Зараз російський гуморист подорожує з концертами Європою у супроводі загадкової помічниці.

Максим Галкін працює у Європі, поки Алла Пугачова живе в Ізраїлі
Максим Галкін працює у Європі, поки Алла Пугачова живе в Ізраїлі

Нещодавно на особистій сторінці відомого російського пародиста в соціальній мережі Інстаграм з’явилась нова публікація, в якій знаменитість повідомив про майбутній концерт у романтичному Парижі. За кадром було чути голос загадкової помічниці артиста. Максим Галкін попросив дівчину запитати в нього, де він буде 2 травня.

Залишаючись поза прицілом камери, вона спитала про те, що попросив гуморист. Максим Галкін, своєю чергою, відповів, що вже через декілька місяців він вирушить до романтичної столиці світу – Парижу. Там російський пародист планує виступити з концертом у залі “Зеніт”.

Особистість своєї загадкової помічниці відомий гуморист не розкрив, так само як і не показав, як вона виглядає.

У новому відео Галкін повідомив про майбутній концерт у Парижі
У новому відео Галкін повідомив про майбутній концерт у Парижі

Нагадаємо, що в лютому Максим Галкін подорожував Європою з сольними концертами. Кадрами з виступів артист раніше поділився в особистому блозі. Відомий російський гуморист і пародист зізнався, що залишився неймовірно задоволеним виступами та з нетерпінням чекає нової зустрічі з шанувальниками у квітні й травні.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.