Галкін залишив Пугачову з дітьми в Ізраїлі, а сам з молодою подругою вирушив у подорож Європою: “От запитай”

Відомий російський гуморист і пародист нещодавно поділився в особистому блозі кадрами з Європи. Знаменитість залишив дружину в Ізраїлі, поки сам подорожує до Парижу

2022 рік для родини Пугачової та Галкіна став вирішальним у їхній кар’єрі та навіть житті. Через виступ проти повномасштабної війни та осуд дій кремлівського режиму відомого російського пародиста та гумориста Максима Галкіна “забанили” в рідній країні, оголосивши його іноагентом. З міркувань власної безпеки та через переслідування хейтерів зіркова родина покинула терени росії.

Так, Алла Пугачова з чоловіком і дітьми вирішили залишитись жити в Ізраїлі. Втім, Максим Галкін продовжує працювати та виступати з концертами, тому й на новому місці проживання довго не затримується. Зараз російський гуморист подорожує з концертами Європою у супроводі загадкової помічниці.

Максим Галкін працює у Європі, поки Алла Пугачова живе в Ізраїлі
Максим Галкін працює у Європі, поки Алла Пугачова живе в Ізраїлі

Нещодавно на особистій сторінці відомого російського пародиста в соціальній мережі Інстаграм з’явилась нова публікація, в якій знаменитість повідомив про майбутній концерт у романтичному Парижі. За кадром було чути голос загадкової помічниці артиста. Максим Галкін попросив дівчину запитати в нього, де він буде 2 травня.

Залишаючись поза прицілом камери, вона спитала про те, що попросив гуморист. Максим Галкін, своєю чергою, відповів, що вже через декілька місяців він вирушить до романтичної столиці світу – Парижу. Там російський пародист планує виступити з концертом у залі “Зеніт”.

Особистість своєї загадкової помічниці відомий гуморист не розкрив, так само як і не показав, як вона виглядає.

У новому відео Галкін повідомив про майбутній концерт у Парижі
У новому відео Галкін повідомив про майбутній концерт у Парижі

Нагадаємо, що в лютому Максим Галкін подорожував Європою з сольними концертами. Кадрами з виступів артист раніше поділився в особистому блозі. Відомий російський гуморист і пародист зізнався, що залишився неймовірно задоволеним виступами та з нетерпінням чекає нової зустрічі з шанувальниками у квітні й травні.

Поділитися статтею

Зараз читають

Тарзан зізнався, що вся історія зі зрадою була задумала не ним, а коханкою

“Брехня від початку до кінця, у нас було всього один раз “: Тарзан вперше...

Тарзан, він же Сергій Глушко, розповів Ксенії Собчак про те, як насправді у них розвивалися відносини з Анастасією Шульженко.
Вимушені переселенці

Пенсії у 2022 році в Україні почнуть виплачувати по-різному: очікуються зміни у виплаті пенсій...

Значна кількість людей в Україні та й у всьому світі стали інакше дивитися на пріоритети в житті після подій у нашій країні 24 лютого 2022 року
Алла Пугачова

Розфуфирена Алла Пугачова кинулася в обійми Буйнову: дружба чи щось більше?

Алла Пугачова зворушливо привітала свого старого друга Олександра Буйнова з днем народження.

Популярне за тиждень

Популярне