Вся правда про здоров’я Андрія Данилка: чому артист переносить концерти і відмовляється коментувати свій стан

Український артист Андрій Данилко скасував свій концерт у Естонії, який мав відбутися 5 березня. Причиною цьому стали проблеми зі здоров'ям артиста.

Вже багато років поговорюють, що Андрій Данилко має серйозні проблеми зі здоров’ям. При цьому сам артист не бажає коментувати свій стан і уникає подібних питань в інтерв’ю.

Новини про серйозний діагноз Данилка ще 2 роки назад спростував його продюсер Юрій Нікітін. Чоловік розповів, що Данилко переживав серйозну депресію, через яку навіть поставив кар’єру Вєрки Сердючки на паузу. Також Андрій мав дуже серйозний розлад сну і не міг спати по декілька днів. Відомо, що артист проходив довготривале лікування, аби нормалізувати свій сон. Він довгий час лікувався як в Україні так і за кордоном. Втім не відомо, чи вирішив Данилко цю проблему, адже сам він не коментує своє здоров’я.

Андрій Данилко і Радміла Щоголева розсталися, не попрощавшись
Вся правда про здоров’я Андрія Данилка

Нещодавно Андрій Данилко знову змусив своїх прихильників хвилюватися за себе. Так, артист скасував концерт у Таллінні, який мав відбутися 5 березня. Сам співак не виходить на зв’язок зі своїми прихильниками, проте менеджер артиста пояснив, чому довелося відміняти виступ. Так, виявилось, що Андрію діагностували важку форму ларингіту – запалення слизової оболонки гортані. Менеджер артиста підкреслив, що хвороба досить складна і потребує серйозного лікування і повного голосового спокою, тож зараз Данилко просто фізично не може співати.

Менеджер співака також додав, що концерти тур Данилка по Європі не відміняється, а переноситься на декілька місяців.

Варто відзначити, що ларингіт Данилку діагностували ще 20 лютого, коли він був з концертом в Іспанії. Тоді Данилко дав концерт, незважаючи на хворобу. Данилко навіть вибачився перед глядачами за “хворий” голос і зізнався, що йому діагностували ларингіт.

Поділитися статтею

Зараз читають

10 найпопулярніших дітей знаменитостей: вони перевершать своїх батьків

10 найпопулярніших дітей знаменитостей: вони перевершать батьків – Заворотнюк, Галкін, Кіперман і інші

Сьогодні покоління підлітків має в рази більше переваг, ніж ті, хто народився, наприклад, три десятка років тому.
Олександр Еллерт і Мішина

Олександр Еллерт після розставання з Ксенією Мішиною засвітився на тусовці з іншими дівчатами з...

Олександр Еллерт колись був зразковим нареченим, а зараз він - завидний холостяк. Адже вони після півроку відносин з Ксенією Мішиной, на жаль, розлучилися.

Віталій Кличко представив календар на 2222 рік

Нещодавно київський мер Віталій Кличко потужно осоромився — на одному із закритих столичних заходів він переплутав рік і привітав усіх спочатку з 2220, а потім з 2222 роком.

Це вам за Крим: дружині Тарзана Корольової на п’ять років заборонили відвідувати Литву

Наталія Корольова, яка одружується з відомим танцюристом "дорослого" танцю Тарзаном заборонили відвідувати Литву.

Популярне за тиждень

Петру Красилову 45 років, а виглядає на 60: разючі зміни в...

У "Бідній Насті" й епопеї з Катею Пушкарьовою Петро Красилов виглядає струнким красенем, від якого не можна відвести очей. Та роки спливають швидко. І ось уже перед нами гладкий чоловік, в рисах якого дуже важко впізнати колишнього улюбленця жіноцтва.

Популярне