Оля Цибульська розповіла, де Дзідзьо та чим він займається: киця стала на його захист

Оля Цибульська заступилася за свого кума та змогла пояснити його раптове зникнення. Співачка розповіла, що він з таких, хто мовчки робить, а не просто пускає пусті балачки.

Останнім часом Дзідзьо зник з інформаційного простору та все рідше почав виходити на зв’язок. Проте дізнатися більше про артиста змогли в Олі Цибульської.  Вірна подруга та кума  Михайла Хоми завжди прийде йому на допомогу і пояснить українцям, куди ж зник її близький друг.

Українький співак Михайло Хома

Артистка розказала, що він нікуди не дівся, а навпаки активно допомагає Україні та ЗСУ. Постійно виступає на концертах та збирає кошти для потреб військових. Просто він більше робить, ніж говорить, бо чоловіків – триндичів у шоу-бізнесі вистачає, тому треба зберігати баланс, щоб всього було порівну. Навіть спілкувалися по телефону, обговорювали як в кого справи.

Роман Дзідзьо та Цибульської

Довгий час розпускали плітки про головну кицю українського шоу-бізнесу та лідера гурту Дзідзьо, начебто вони довгий час разом і намагаюся все приховати. А син співачки, то взагалі їх спільна дитина, бо Нестор дуже схожий на кума артистки.

Втім, чоловік вирішив припинити пусті балачки та нарешті розставити крапки над “і”. Співак наголосив, що в них тільки професійні стосунки, а ніяких любовних немає. Він захоплюється своєю кумою з точки зору її професійних вмінь, адже жінка всього досягла сама і кожного разу удосконалюється.

Саму Цибульську звинувачували в тому, що вона розлучниця і розбила зіркову родину, проте вона все заперечує і говорить, що втомилася слухати таку маячню. Їй почали прилітати погрози в соціальні мережі з фейкових сторінок.

Колеги по роботі: Оля Цибульська та Дзідзьо

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.