Нова перемога Клопотенка або боротьба за звання кращого шефа: який конфлікт трапився між Ектором та Євгеном

Євген Клопотенко поділився цікавими деталями і розповів, що його заблокував в Інстаграмі один із суддів МастерШеф. Для нього це своєрідна перемога та успіх. Він тепер реальний переможець.

Яскравий учасник та переможець “МастерШеф” Євген Клопотенко поділився ще однією перемогою після якої він вважає себе справжнім красенем. Нещодавно шеф-кухар відвідав подкаст на якому поділився цікавою історією.

Ектор Хіменес-Браво заблокував переможця 5 сезону в Інстаграмі, чому він це зробив наразі невідомо. Євген у свою чергу розцінює це, як своєрідний успіх.

Євген Клопотенко поділився цікавою історією: які ж у нього насправді стосунки з Ектором
Євген Клопотенко поділився цікавою історією: які ж у нього насправді стосунки з Ектором

Клопотенко на проєкт намагався потрапити ще в першому сезоні, але йому не вдалося пройти навіть передкастинг, адже ніхто з продюсерів не повірив його нещасній історії кохання. Проте згодом під час одного з фестивалів, де майбутній шеф продавав конфітюр, його помітила кастинг-менеджер передачі і покликала використати свій шанс ще раз. Він погодився і зміг виграти це шоу.

Євген Клопотенко став єдиним українцем, який потрапив до відомого рейтингу The World’s 50 Best Restaurants і його додали до списку переліку професіоналів, які мають вплив на розвиток гастрономії. Старання нашого українця не були марними, адже він виконував важливу місію і популяризував українську кухню у світі.

Як переможець кулінарного проєкту допомагав теробороні
Як переможець кулінарного проєкту допомагав теробороні

На початку повномасштабного вторгнення він зі своєю командою активно  допомагав теробороні, вони готували близько 1500 порцій щодня для наших захисників. Також шеф-кухар розповідав, що активно підтримував зв’язок з міжнародними компаніями, які були готові допомагати українцям. Давав інтерв’ю та всім розказував, що відбувається насправді в нашій країні, адже мав зв’язок з іншими колегами із-за кордону. Відкривав для іноземців українську кухню та знайомив з нашими традиціями.

spot_img

Схожі статті

Найкращий десерт з “нічого”. Готую кілька разів на тиждень, з’їдають за хвилини: рецепт пирога із вишнею

Усі ми в душі ласуни, а мрія вечеряти апетитними десертами для багатьох головна. Для таких ситуацій чудово підходить ситний пиріг із сиром та вишнями. Саме такий рецепт ми сьогодні й підготували.

Замість майонезних салатів готую “Вітамінний”: всі просять рецепт. З такою заправкою і “Олівʼє” стане ПП

Приготувати корисний та смачний салат можна з найпростіших продуктів. Але особливим його робить один секретний інгредієнт – заправка. Дізнайтеся, як приготувати справжній шедевр за короткий час.

Коли купляю крабові палички, роблю з них не салат, а смажу у сирному клярі: виходить смачна закуска

Приготувати швидку та креативну закуску можна зі звичайної пачки крабових паличок. Просто треба посмажити їх у клярі й нова, цікава страва готова до подачі на стіл.