Анатолій Білий пішов проти течії: російський актор підтримав Україну та покинув свою рідну країну

Російський актор відрікся від своєї країни. Не дивлячись, на весь гнів від якого він потерпає, Анатолій Білий підтримав Україну та виїхав з росії.

Відомий російський артист театру та кіно Анатолій Білий, який до речі, має вінницьке коріння, не підтримав росію та засудив повномасштабне вторгнення на територію України. Керуючись поняттями професійної честі, він не зміг далі продовжувати жити так, ніби нічого не відбувається. Чоловік зіграв свої останні спектаклі та пішов взагалі звідусіль.

Анатолій Білий підтримав Україну та покинув росію
Анатолій Білий підтримав Україну та покинув росію

Артист розповідав, що мав надію, що він може впливати на душі та свідомість інших, проте вони виявилися марними, адже більшість підтримали війну і він зрозумів, що безсильний. Подейкують, що Анатолій Білий був у Німеччині, він приїхав з виставою “Я тут”, яка заснована на реальних подіях.

Особисте життя актора

Вперше Анатолій одружився в молодому віці на Марині Голуб. Жінка була старша за майбутню зірку, але пару це не зупинило і вони прожили 11 щасливих років подружнього життя. Проте згодом все-таки прийняли рішення розлучитися.

Російський актор з першою дружиною Мариною, яка була старша за нього на 15 років
Російський актор з першою дружиною Мариною, яка була старша за нього на 15 років

Марина та Анатолій після розриву стосунків, довгий час не спілкувалися, навіть намагалися не пересікатися, але в кінці літа 2012 року, їм вдалося знайти спільну мову. Проте трапився нещасний випадок і жінка восени того ж року, загинула в автокатастрофі.

Другою дружиною Білого стала дизайнерка Інеса Москвичева, яка народила актору первістка Максима, а пізніше – донечку. Відомо, що в жінки є донька від першого шлюбу, яку вони виховують разом з актором.

Анатолій Білий та його кохана дружина Інеса Москвичева
Анатолій Білий та його кохана дружина Інеса Москвичева

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!