Дмитро Комаров розсекретив слабкість президента: Володимир Зеленський показав фото на заставці свого телефону

Мандрівник Дмитро Комаров зміг дізнатися про слабкість президента України Володимира Зеленського. Це не дружина, проте він завжди чекає на її дзвінок. Ви будете здивовані, коли побачите це.

Відомий мандрівник та ведучий Дмитро Комаров відзняв авторський проєкт “Рік” про 365 днів повномасштабної російської агресії. Журналіст збирав цей матеріал із самого початку повномасштабного вторгнення.

Відомий мандрівник Дмитро Комаров зміг поспілкуватися з  президентом України
Відомий мандрівник Дмитро Комаров зміг поспілкуватися з президентом України

Комаров був одним з перших, хто зміг побачити всі звірства сусідів на власні очі. Йому вдалося потрапити до щойно звільнених Бучі, Ірпеня та Гостомеля.

Журналіст зміг поспілкуватися з різними представниками влади і виключенням не став президент України. Напружені розмови та серйозні обличчя відразу змінилися на теплу посмішку, коли Дмитро запитав у Володимира Зеленського, хто стоїть в нього на заставці в телефоні. Президент з особливим теплом на ніжністю розповів, що на шпалерах зображені діти. З посмішкою додав, що завжди чекає на дзвінок своєї дружини Олени.

Дмитро Комаров зміг дізнатися, що стоїть на заставці в телефоні Володимира Олександровича
Дмитро Комаров зміг дізнатися, що стоїть на заставці в телефоні Володимира Олександровича

Історія кохання Володимира та Олени Зеленських

Майбутнє подружжя познайомилося ще в школі і до цих пір залишаються вірні один одному. Володимир розповідав, що закохався, як тільки її побачив, а от майбутня дружина взагалі не пам’ятає першої зустрічі.

Олена мала стосунки з іншим хлопцем, проте Зеленський не здавався і зміг добитися дівчину. Відомо, що пара зустрічалася вісім років і тільки тоді вони одружилися. Вони не поспішали та і сама перша леді ніколи не вважала стосунки без штампа в паспорті неповноцінними.

У президентської родини є двоє дітей – донька Олександра та син Кирил.

Президентська родина в повному складі
Президентська родина в повному складі

Популярне

Схожі статті

На цю смакоту підсіли не лише діти, а й ми з чоловіком: морквяний пудинг без желатину готую без випікання

Морквяний пудинг — це ніжний і корисний десерт, який можна приготувати без використання желатину та без випікання. Спробуйте цей рецепт і насолоджуйтеся ніжним смаком та користю для здоров'я!

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату.