Сергій Жадан офіційно розлучився з дружиною після 15 років разом: тепер не потрібно ховати роман із Соловій

Відомий український поет і письменник офіційно розлучився зі своєю дружиною. Тепер у мережі ще активніше обговорюють ймовірний роман Сергія Жадана та Христини Соловій

Сергій Жадан, відомий український письменник і музикант, давно здобув свою популярність. Артист прославився завдяки неймовірній творчості та завжди влучним рядкам, а також – злободенним текстам пісень гурт “Жадан і собаки”. Хай там як, але за особистим життям знаменитості його шанувальники слідкують, як і у випадку інших представників українського бомонду.

Зокрема, найгарячіша тема, що стосується артиста, та яку обговорюють вже дуже довго, – це його ймовірний роман зі співачкою Христиною Соловій. Так, нещодавно зіркову пару заскочили на таємному побаченні у Києві. Знаменитості прогулялись майже безлюдним парком, тримаючись за руки. Ймовірно, Соловій і Жадан сподівались, що їх не помітять, але все сталось інакше.

Христина Соловій та Сергій Жадан на таємному побаченні у Києві
Христина Соловій та Сергій Жадан на таємному побаченні у Києві

Тепер стало відомо про ще одну новину. Так, відомий український поет і музикант Сергій Жадан офіційно розлучився зі своєю дружиною. Колишнє подружжя прожило в шлюбі близько 15 років, а Ірина Куніцина, ексдружина артиста, народила від нього доньку Марію. У деталях позову до суду, який зіркові колишні подали деякий час тому, йдеться про те, що вони давно не жили подружнім життям і не підтримує спільний побут.

Слід зазначити, що Ірина Куніцина стала другою офіційною дружиною відомого українського письменника. Першою жінкою, з якою Сергій Жадан пішов під вінець, є Світлана Олешко. Вона є режисеркою харківського театру, а у шлюбі з артистом народила їхнього спільного сина Івана.

Сергій Жадан розлучився з Іриною Куніциною, з якою перебував у шлюбі близько 15 років
Сергій Жадан розлучився з Іриною Куніциною, з якою перебував у шлюбі близько 15 років

Нині артист не коментує свого особистого життя. Сергій Жадан не відповідає шанувальникам, чи дійсно перебуває у стосунках із Христиною Соловій. Втім, навіть без підтверджень знаменитостей публіка майже впевнена, що парочка відомих українських зірок насправді таємно крутять роман.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?