Ведучий Андрій Бєдняков прогулявся з 9-місячним синочком по столиці: на радощах забув по батькові дитини

Липень видався щасливим місяцем для ведучого Андрія Бєднякова. Після тривалої розлуки родина врешті з'єдналася, і татусь зміг узяти на руки свого молодшого синочка, якого побачив уперше за 9 місяців життя малого.

Настя Коротка здійснила важкий переліт зі США до Польщі разом із донькою Ксенією та сином Остапом. Потім ще довелося довго їхати трасою до Львова. Врешті довгоочікувана зустріч із главою родини таки відбулася.

Настя виїхала до Америки з донькою, перебуваючи при надії. Андрій зі зрозумілих причин не міг супроводжувати сім’ю у цій поїздці. Маленький Остап народився вже у Штатах, тож до цього татусь бачив синочка виключно по відеозв’язку.

У інтерв’ю Бєдняков говорив, що до закінчення війни родина має перебувати в безпечному місці. Та, як бачимо, бажання зустрічі стало непереборним, і Коротка разом із дітьми таки завітала в Україну.

Так зустріла Україна поважну гостю з Америки

Привіти від агресивних сусідів не забарилися. Під час перебування в Одесі Насті з дітьми довелося ховатися у ванній кімнаті під час масованих ракетних атак. Врешті вони дісталися Києва.

Щасливий татусь виніс маленького Остапчика, щоб показати дитині столицю. Сфотографувався з сином на набережній на тлі Батьківщини-матері й виклав світлину в Інстаграм, зробивши жартівливу мітку: “Лос-Анджелес”. А ще надзвичайно спантеличив шанувальників підписом:

“Це мій син. Остап Олексійович”.

Одна частина підписників намагалася насварити шоумена за відпочинок у далеких краях під час війни. Інша стала міркувати над по батькові Олексійович. Висувалися різні версії щодо батьківства. Найімовірнішою всім здалася, що це Арестович. Знайшлися й люди, що втямили все, як є, і разом зі щасливим Бєдняковим посміялися над вдалим жартом.

Схожі статті

Мій чоловік обожнює цю страву: картопля запечена з сосисками, помідорами та сиром. Дуже смачно та ситно

Рецепт приготування ароматної та ситної запіканки із картоплею, сосисками, помідорами та твердим сиром. Усе це запікається у духовці і виходить дуже смачно.

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.