Стан здоров’я сину Віктора Павліка та його дружини Репяхової різко погіршився: “До садочка так не хворів”

Відома українська блогерка та дружина музиканта Віктора Павліка розповіла про стан здоров'я їхнього сина Михайла. Зірковий нащадок опинився в лікарні

Катерина Репяхова стала відомою після початку стосунків зі своїм зірковим чоловіком. Знаменитість познайомилась із Віктором Павліком понад три роки тому, а вже 2020 зіркова пара офіційно зареєструвала свої стосунки та почала разом жити. Невдовзі Катерина Репяхова народила коханому сина. Сьогодні малюк вже відвідує дитячий садочок, а мама уважно стежить, аби її дитина була щасливою та здоровою.

Зі здоров’ям сина у зіркової родини, як і у будь-яких батьків маленької дитини, клопоту багато. Так, наприклад, нещодавно Михайло Павлік захворів на ще недіагностовану хворобу. Катерина Репяхова зі своїм сином вирушила до лікарні, аби спеціалісти з’ясували всі деталі та виписали дитині лікування. Блогерка зазначила, що в її малюка був усього один симптом, який і змусив їх піти до лікарні.

Катерина Репяхова з сином опинилась у лікарні та спробувала з'ясувати, на що він хворіє
Катерина Репяхова з сином опинилась у лікарні та спробувала з’ясувати, на що він хворіє

За словами відомої української блогерки, в її сина вночі піднялась висока температура. Вже з самого ранку Катерина Репяхова з Михайлом поїхали до лікарні, аби з’ясувати, що ж стало причиною такої неочікуваної реакції організму.

“Мій ранок розпочався не з кави… Температура 40. Більше симптомів немає. Прийшли одразу до педіатра”, – повідомила своїм підписникам знаменитість.

Зірка повідомила, що завтра зранку вони здаватимуть необхідні аналізи, аби виключити певні захворювання.

Дружина Віктора Павліка повідомила, що її син почав частіше хворіти
Дружина Віктора Павліка повідомила, що її син почав частіше хворіти

До слова, дружина відомого українського музиканта Віктора Павліка повідомила, що після того, як їхній син почав відвідувати дитячий садочок, він частіше хворіє. Втім, зіркова мама не переймається та спокійно реагує на це, адже вважає, що організм її дитини краще пристосується до дорослого світу, якщо він раніше познайомиться з вірусами та інфекціями.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва