Невже вони родичі? Аліна Гросу привітала малюка з днем народження. Різниця між братом і сестрою 22 роки

Українська співачка Аліна Гросу привітала свого маленького брата з днем народження. Попри велику різницю в віці, дівчина з трепетом відноситься до свого маленького Михайлика

Аліну Гросу всі знають з самого малечку. Адже маленька “бджілка” вже в 5 років знімала кліпи та випускала пісні, що одразу попадали в саме серце. В неї є старший зведений брат, син матері від першого шлюбу. А ось рідна кровиночка, Михасик, з’явився на світ у 2017 році. Батькам Аліни, Михайлу та Ганні, на той час було вже за 50. Вони мріяли про ще одну дитину, тому вік їх зовсім не лякав.

Аліна Гросу привітала брата з днем народження

Аліна Гросу привітала брата з днем народження
Аліна Гросу привітала брата з днем народження

З нагоди такого свята в родині українська співачка вирішила виставити зворушливий сторіс з архівними фотографіями. Можна прослідкувати, як малюк зростав протягом шести років. Аліна виглядає досить щасливою на фото та показує свою безмежну любов. Таких стосунків як з молодшим братом в неї ще ніколи не було. Але завдяки великій різниці в віці дівчина по іншому сприймає появу нового янголятка в родині.

“У мого молодшенького брата Михайлика день народження. Дуже хочеться побажати йому рости щасливою дитиною, під мирним небом, з усіма звичайними радощами, які тільки можна уявити”

Для відео співачка вирішила обрати пісню власного виконання. “Маленька любов”, яку співає 5-річна Аліна, ідеально підходить для такого милого та душевного відео.

Прихильники дівчини одразу засипали привітаннями та теплими побажаннями. Багато людей відмічають схожість Аліна та Михайлика.

Зазначимо, що родина Аліни Гросу на цей час продовжує перебувати в Україні. А ось сама співачка налагоджує своє життя в Америці. Там вона відвідує курси акторської майстерності та прогне зіграти в повнометражному фільмі. Жінка проживає в елітному районі Лос-Анджелеса та самостійно займається облаштування своєї домівки.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва