Оля Полякова чесно розповіла про психологічну травму своєї молодшої доньки Аліси: “Ми її водили до бабки”

Артистка пригадала історію, яка сталась з її молодшою донькою багато років тому. З того моменту Аліса не може спати та знаходитись на самоті. Полякова розповіла, як вони намагаються вирішити негаразди

Відома українська співачка Оля Полякова разом із чоловіком виховує двох доньок. Обидві дитини знаменитості нині живуть за кордоном. У новому випуску шоу “Дорослі дівчата” зірка розповіла, що її молодша донька Аліса у свої 11 років не може спати на самоті. Річ у тім, що деякий час тому з Алісою сталась ситуація, яка дуже її налякала.

Новий випуск шоу, в якому ведучими виступають Полякова та Єфросиніна, був присвячений фобіям. Відома українська співачка розповіла, що її молодша донька досі спить із нею в одному ліжку. За словами Полякової, до 6-річного віку вона спокійно ночувала у власній кімнаті, але потім з нею стався досвід, який травмував її та змінив життя дівчинки.

Оля Полякова розповіла про неприємну історію, яка сталась з її донькою багато років тому
Оля Полякова розповіла про неприємну історію, яка сталась з її донькою багато років тому

За спогадами артистки, у той день до її старшої доньки Маші в гості прийшла подруга. Тоді був Хелловін, тому дівчата вирішили одягнутись у страшні костюми та влаштувати розіграш для молодшої сестри та мами. “Вони взяли червону фарбу, якусь вату, якесь павутиння, якусь марлю”, – пригадала Полякова та додала, що того дня зі старшими дівчатами гралась і її молодша донька Аліса.

Хоча Оля Полякова не знає, що саме сталось із меншою дитиною того дня, але саме відтоді вона не може перебувати на самоті та постійно шукає компанії, аби їй було спокійніше. Артистка зазначила, що намагалась з’ясувати у старшої доньки, чи лякали вони Алісу. Втім, Маша Полякова завжди казала, що вона з подругою не намагалась залякати свою сестру.

Оля Полякова розповіла, чому її молодша донька Аліса і досі не може спати на самоті
Оля Полякова розповіла, чому її молодша донька Аліса і досі не може спати на самоті

Знаменитість поділилась, що з того дня її донька не може знаходитись одна в кімнаті за зачиненими дверима та завжди прагне спати з кимось. Крім того, Алісі обов’язково потрібно відчувати “бочком”, що вона спить не одна – тільки так дитина спокійно засинає та відпочиває.

“Це прям проблема. Ми її водили до бабки, яйцем катали. Нічого не допомогло”, – підсумувала Оля Полякова.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?