Продюсерка Ірина Горова запланувала скинути 4 кг: якщо не впорається, отримає “кару” від Аніти Луценко

Продюсерка Ірина Горова забилася об заклад з Анітою Луценко, що до Нового року скине 4 кг зайвої ваги. Інакше фітнес-тренерка опублікує в мережі світлини колишньої Потапа у спідньому.

Ірина Горова останнім часом стала уважніше придивлятися до свого меню. Ще б пак! Продюсерка заклалася з Анітою Луценко, що протягом 8 тижнів скине 4 зайвих кілограми.

Якщо колишній дружині Потапа не вдасться втілити задумане в життя, Аніта викладе світлини подруги в мережу в самій білизні. Звісно, у 45 років набагато важче худнути, ніж у 20-річному віці. Та мета жінки, в принципі, є досяжною.

Горова планує скидати по 500 г на тиждень, тож має впоратися протягом двох місяців. Тепер Ірина перейшла на салатики, а хлібчик тільки потримала в руках й поклала назад на тарілку. Горова висловила надію, що люди з близького оточення не будуть її годувати, аби вона програла й показала всі вигини власної фігури.

Та найважче виявилося відмовитися від традиційного бокала вина після напруженого робочого дня. Аніта порадила іноді пити потрошку, але перед тим залити в організм 1 л води. Невідомо, чи можна довіряти подрузі, адже вона якраз зацікавлена, щоб Ірина програла парі.

Продюсерка Ірина Горова запланувала скинути 4 кг за 8 тижнів

Худнути для бізнесвумен – не новинка. Кілька років тому вона вже позбувалася сантиметрів на талії. Тоді категорично перестала вживати солодке, смажене, швидкоїжі. Алкоголю теж не вживала.

Публікація цієї новини в Інстаграмі викликала більший ажіотаж, аніж весілля Наді Дорофєєвої з Мішею Кацуріним. Багато хто з підписників Горової ніяк не можуть втямити, навіщо їй худнути, якщо жінка виглядає просто ідеально.

В принципі, покарання для Ірини Горової Аніта обрала не дуже тяжке. От Настя Приходько сама собі поставила планку в мінус 10 кг до Нового року. В іншому раз зірка обіцяє пройтися Хрещатиком, скинувши абсолютно весь одяг.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.