Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Анна Трінчер

Акторка з Олександром Волошиним сповістили про розпад сім’ї, роз’їхались, натомість оформити розлучення офіційно поки не встигли. Блогер сповістив, що документи планують подати 7 грудня.

Найскандальніші зіркові розлучення 2023

Прихильники зіркової пари перебувають у шоку, відколи пара 28 листопада виклала в мережу відеоролик, в якому йдеться про рішення розстатися. Виявляється, піти з родини висловив намір Олександр, заявивши, що кохання більше немає.

Олег Собчук

Про негаразди в родині лідера гурту “Скай” ходили чутки ще у 2020 році. Відтоді фани музиканта вважали, що в родині все налагодилося. Та після 20 років шлюбу Марія Собчук раптово стала ділитися в мережі подробицями непорозумінь.

Найскандальніші зіркові розлучення 2023

Жінка оголосила чоловіка аб’юзером й звинуватила в крадіжці ноуту та велосипеда. У відповідь Олег сповістив, що вони офіційно розлучилися ще в травні, а не живуть разом вже давно. З дітьми у нього нормальні стосунки. Музикант запевнив, що “виконує умови відповідних договорів”.

Василь Вірастюк

15-річний шлюб силача теж розпався цьогоріч. Пара не живе разом ще з минулої осені. Тепер колишня дружина вимагає виплати аліментів на дітей у сумі 80 тис. грн. Натомість пан Василь готовий поділитися лише третиною депутатської зарплати. Інну не влаштовує сума в 11 тис.грн, тому парі доводиться судитися.

Найскандальніші зіркові розлучення 2023

Причому претензії в колишньої не лише до грошового утримання на дітей, але й на майно – дві квартири та чотири земельних ділянки. Вірастюк ладен забрати синів під власну опіку, аби тільки відкараскатися від ненависної жінки, яка колись була коханою.

Схожі статті

Сосиски в тісті тепер готую тільки так: діти беруть їх до школи, а чоловік – на роботу. Фірмовий рецептик

Кожна мама знає напевно – у школі дітям хочеться перекусити не овочами та фруктами, а чимось смачненьким. Приготуйте їм сосиски в тісті за цим рецептом.

Забудьте про класичний крабовий салат: знайшла рецепт “Червоне море” і тепер хочу готувати його кілограмами

Хочеться салату з крабовими паличками, а класичний варіант з яйцями вже набрид? Новий рецепт "Червоне море" приємно здивує своїм свіжим смаком та оригінальною подачею.

Всією родиною підсіли на цю рибку: дуже смачно і просто. Показую, як зі скумбрії зробити справжній делікатес

Приготувати смачну рибу – справжнє мистецтво. Втім, якщо вам хочеться приємно здивуватись, обов'язково спробуйте зробити закуску за цим простим рецептом.