Співачка Lama пригадала, як вийшла заміж у 18 років: коханий зробив пропозицію одразу після знайомства

Відома українська співачка Lama пригадала, як у 18 років вийшла заміж. Знаменитість детальніше розповіла про досвід, який залишився в далекому минулому.

Lama або ж Наталя Дзеньків, відома українська співачка, давно здобула популярність. Втім, в один момент знаменитість зникла зі сцени більш як на 10 років. Тепер артистка повернулась до своїх шанувальників і продовжує професійну діяльність. А от у нещодавньому інтерв’ю для Слави Дьоміна зірка пригадала, як у 18 років вийшла заміж за людину, яку знала всього один день.

Lama про шлюб у 18 років

У коментарі для журналіста відома українська співачка розповіла про своє перше весілля. Знаменитість пригадала, що її бойфренд був схожий на німецького актора Томаса Андерса – високий, симпатичний брюнет. Артистка зізналась, що юнак зробив їй пропозицію у перший день знайомства. Вона охоче прийняла його освідчення, і вже невдовзі пара відгуляла весілля.

Співачка Lama розповіла про свій перший у житті шлюб із незнайомим чоловіком
Співачка Lama розповіла про свій перший у житті шлюб із незнайомим чоловіком

Щоправда, довго шлюб співачки Lama не протримався. Вже через рік знаменитість вирішила розірвати стосунки зі своїм першим чоловіком, тому вони подали заяву до відповідних державних установ. Знаменитість пригадала, що вона не була засмучена через розставання, чим здивувала колишнього обранця. Втім, пізніше Lama таки поплакала через те, що в неї більше немає чоловіка.

Співачка Lama розповіла про свій перший у житті шлюб із незнайомим чоловіком
Співачка Lama розповіла про свій перший у житті шлюб із незнайомим чоловіком

До слова, зараз відома артистка перебуває у серйозних стосунках із коханим, але одружуватись вони не збираються. Знаменитість зізналась, що вона не бачить сенсу в офіційній реєстрації їхнього роману. І вона, і її обранець однакової думки – їм нецікаво грати весілля та ставити штамп у паспорті. Ба більше, розповіла Lama, такої ж думки дотримується і її мама. Вона підтримує свою доньку в її рішенні жити з коханим без офіційного шлюбу.

Схожі статті

Ви ще пам’ятаєте Дана Балана? Куди зник співак, з яким у Кароль були певні стосунки: в Україну не приїжджає

Зірки шоу-бізнесу завжди будують навколо себе міфи, які живуть у серцях і уяві публіки. Відносини, кохання, дружба — це всі атрибути, які часто використовуються для піару та підтримки іміджу.

Оля Цибульська щось знає: кума Дзідзьо натякнула, що Полтавська – не остання дружина Володимира Остапчука

Ольга Цибульська відверто прокоментувала романтичне життя Володимира Остапчука. Крім того, співачка поділилася своїми думками про дружину ведучого.

Цвітна капуста з рваним м’ясом: деякі секрети приготування смачної вечері відкрила подруга. Страва — відпад!

Як приготувати цвітну капусту? Існує ціле море рецептів страв з неї, але важливо виконувати деякі загальні поради стосовно її підготовки до страви. Про це та про цікавий рецепт поговоримо зараз.