Відзначаючи 50-річчя, Олена Мозгова показала себе у всій красі: “Починаєш по-новому відчувати”

50-річний ювілей для кожної людини є визначною датою. Нині її досягла Олена Мозгова. З цього приводу продюсерка поділилася власними роздумами й бажаннями.

9 лютого Олена Мозгова зустріла 50-річчя. На жаль, тато продюсерки, відомий композитор Микола Мозговий не дожив до цієї дати. Натомість поряд коханий чоловік Девід Аксельрод і найменша донечка Соломія. Ювілярка у Фейсбуці висловилася з приводу круглої дати так:

“Ось і 50. В якийсь момент ти перестаєш боятися… І починаєш по-новому відчувати, цінувати і проживати своє життя…”

Олена Мозгова відзначила 50-річний ювілей

Іменинниця відзначила, що тепер її не страшать холод, спека, образи, гнів, втрати, плітки, самотність, невдачі, зради. Вона навіть не боїться розлуки, ідіотів та смерті. Найголовнішою втіхою на даний час у житті знаменитості є донька Соля, яка невдовзі відзначатиме 9-ліття:

“Моя абсолютна і безумовна Любов. Єдине, що не дає зійти з розуму і віднайти сенси жити в цей божевільний час…”

Звісно, від благовірного молодої донечки та старших – 30-річної Зої та 25-річної Євгенії – Олена отримає привітання з ювілеєм. А от від колишнього чоловіка Олександра Пономарьова навряд чи.

Олена Мозгова відзначила 50-річний ювілей

Пара багато років не живе разом, але старі образи не забуваються. В одному з інтерв’ю Пономарьов звинуватив Мозгову у численних зрадах. Казав, що коли подібне сталося вперше, вибачив заради дітей. Та після повторення вже не став терпіти.

Олена обурилася подібними звинуваченнями, зауваживши, що й справді тоді закохалася в іншого чоловіка, але фізично Сашку ніколи не зраджувала. Згодом жінка виступила з заявою про аб’юз. І хоча прізвища свого мучителя не назвала, всі зрозуміли натяк:

“Хочу вам сказати, що жити з чоловіком, який вас принижує і б’є, не можна! Я прожила з таким чоловіком багато років”.

Схожі статті

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.

Апельсинові кекси: рецепт, коли хочеться смачненького і щоб готувати не довго. Тісто просте як 2 копійки

Ці апельсинові кекси стануть чудовим доповненням до будь-якого напою, чаю чи кави, а їх освіжаючий апельсиновий смак засвідчить вашу гостинність та турботу про гостей.