“Хочемо, щоб це було вдома”: Женя Кот з дружиною розповіли про майбутні пологи, на яких він буде присутній

Мрії збуваються, і зіркова пара Женя Кот та Наталія Татарінцева знають про це на власному досвіді. Родина вже активно готується до народження довгоочікуваного первістка.

Пара Жені та Наталії – яскравий приклад кохання, турботи, підтримки та допомоги. Адже протягом 5 років спільних стосунків, боротьби з лікарями та прийняття страшних діагнозів, важливо не втратити надію та залишатись близькими.

Женя Кот та Наталія Татарінцева планують народження дитини

Женя Кот і Наталія Татарінцева
Женя Кот і Наталія Татарінцева

Ще не так давно пара отримала страшний діагноз – безпліддя. Довга праця, лікування, і навіть готовність до ЕКО. Спорт в житті пари зіграв з ними злий жарт, адже постійні тренування, харчування, активний спосіб життя відбились на здоров’ї подружжя. І лише коли пара перестала думати про проблеми й просто стала насолоджуватись життям, відбулось справжнє диво.

Женя Кот і Наталія Татарінцева
Женя Кот і Наталія Татарінцева

Наразі Наталія перебуває на 19 тижні вагітності та активно готується до гендер-паті.

Подружжя прагнуть ідеально підготуватись до появи малюка. Для цього вони обирають найкращий пологовий будинок. І, як не дивно, але народжувати зірки будуть в рідній Україні. Вони хочуть, щоб цей магічний процес був вдома, де поруч близькі люди.

“Ми народжуватимемо разом, у нас будуть партнерські пологи”

Наталія взагалі досить оптимістично налаштована на процес пологів і вважає, що буде знімати веселий контент, танцювати з коханим та співати. Чи буде так насправді, залишилось лише чекати.

Женя Кот і Наталія Татарінцева
Женя Кот і Наталія Татарінцева

Відмітимо, що під час складної ситуації в країні, багато пар воліють не народжувати дітей і не наражати їх на небезпеку. Але Кот і Татарінцева вважають інакше. Все приходить в життя тоді, коли це потрібно. Немає вдалого чи невдалого часу. Треба приймати подарунки від долі.

Наразі пара активно готується до гендер-паті, де і мають дізнатись стать майбутнього малюка. Для цього підбирають дивакуваті образи. Зрозуміти щастя і радість подружжя можливо, адже їх родина нарешті отримала бажане.

Схожі статті

Рецепт випросила у кухаря в грецькому ресторані. Виходить дуже незвично і смачно: голубці у новому втіленні

Голубці знайомі та звичні всім нам. Здається, ця абсолютно звичайна страва вже нічим не може здивувати. Сьогодні ми підготували рецепт, який покаже голубці з нового, незвичного та пікантного боку.

Сир, який я покладу у великодній кошик: готую сама і дуже просто. Смачнішого для мене взагалі не існує

Сир люблять усі, але найчастіше ми його купуємо, побоюючись готувати самостійно. Виявляється, приготувати його в домашніх умовах досить просто та недовго. Саме такий рецепт ми сьогодні і підготували.

Картопляне пюре смачніше, ніж у ресторані: все завдяки лише одному секретному інгредієнту. Моя імпровізація

Картопляне пюре - найпростіша класична страва. Усі ми добре її знаємо, жодне застілля без неї не обходиться. Сьогодні ми підготували рецепт, який відкриє пюре по-новому, завдяки одному інгредієнту.