“Мама виглядає молодшою!”: 19-річна Маша Полякова опинилася під прицілом камер та критики публіки (ФОТО)

Донька зіркової мами Олі Полякової, 19-річна Маша, знову потрапила під хвилю критики хейтерів. Що саме обурило прискіпливу публіку?

Маша Полякова, старша донька відомої української співачки Олі Полякової, часто потрапляє в самий епіцентр пліток, інтриг та розслідувань. Пісні з нецензурщиною, надмірне використання фотошопу, відверте вбрання та ще багато всілякого, до чого пильний глядач може причеплятися.

Маша Полякова показала новий образ, який публіка не оцінила
Маша Полякова показала новий образ, який публіка не оцінила

Нещодавно Марія викликала хвилю обурення та критики після того, як вона опублікувала відео в ТікТок, демонструючи виразний макіяж, який, за словами багатьох, робить її схожою ледь не на старшу сестру своєї матері, а не на 19-річну дівчину.

“Так, мама виглядає молодшою!”, — написав один з користувачів мережі.

Донька Олі Полякової Маша викликала обурення серед шанувальників
Донька Олі Полякової Маша викликала обурення серед шанува

Цей випадок знову став предметом обговорення в соціальних мережах, де хейтери не стримували своїх відчуттів щодо вигляду Маші. Багато з них висловили своє обурення, називаючи її виразний макіяж “надмірним” та “некоректним”, особливо враховуючи її юний вік та знамениту матір.

Не можна оминути й той факт, що випадки, коли молодь намагається змінити свій вигляд, щоб виглядати старшими, викликали серйозні обурення впродовж не одного покоління. Чи створює Маша Полякова свій власний стиль, чи намагається вона наслідувати вигляд своєї зіркової матері — питання, яке залишається хейтерам на розсуд.

Оля Полякова доволі часто публічно заступається за свою доньку, ледь не погрожуючи хейтерам дочки подати до суду заяву. Та хоча підтримка матері може бути важливою для кожної молодої людини, варто пам’ятати, що іноді потрібно більше самовпевненості, щоб знайти справжню себе, а не стати копією когось іншого. Можливо, Маша Полякова таким чином намагається звернутися до своєї індивідуальності та знайти свій власний стиль, який би відображав її справжню особистість, а не наслідував образ зіркової матері.

Схожі статті

Рецепт випросила у кухаря в грецькому ресторані. Виходить дуже незвично і смачно: голубці у новому втіленні

Голубці знайомі та звичні всім нам. Здається, ця абсолютно звичайна страва вже нічим не може здивувати. Сьогодні ми підготували рецепт, який покаже голубці з нового, незвичного та пікантного боку.

Сир, який я покладу у великодній кошик: готую сама і дуже просто. Смачнішого для мене взагалі не існує

Сир люблять усі, але найчастіше ми його купуємо, побоюючись готувати самостійно. Виявляється, приготувати його в домашніх умовах досить просто та недовго. Саме такий рецепт ми сьогодні і підготували.

Картопляне пюре смачніше, ніж у ресторані: все завдяки лише одному секретному інгредієнту. Моя імпровізація

Картопляне пюре - найпростіша класична страва. Усі ми добре її знаємо, жодне застілля без неї не обходиться. Сьогодні ми підготували рецепт, який відкриє пюре по-новому, завдяки одному інгредієнту.