Це вам не Дан Балан: Тіна Кароль підкорила серце авторитету з цікавим минулим. Розслідування та факти

Тіна Кароль опинилася під увагою публіки через розмови про можливий роман з особою з цікавим минулим. Каналу "Одна хвилина" вдалося знайти унікальний знімок цього чоловіка.

Відома співачка, акторка та народна артистка України, Тіна Кароль, здобула велику популярність після свого виступу на пісенному конкурсі “Євробачення” у 2006 році, де представляла нашу країну. Відтоді її популярність лише зросла. Знаменитість відома українській публіці як поп-діва, яка втілює елегантність, вишуканий стиль та впевненість у собі.

Останнім часом Тіну Кароль (справжнє ім’я Тетяна Ліберман) запідозрили в романтичних зв’язках із чоловіком, відомим українській громадськості як Олексій Чеботарьов. Які таємниці приховує відома співачка у своєму особистому житті?

Тіна Кароль підкорила серце авторитету з цікавим минулим
Тіна Кароль підкорила серце авторитету з цікавим минулим

Відомо, що єдиному чоловіку, якому Кароль довірила своє серце, став Євген Огір. На той час чоловік був не лише коханим співачки, але й продюсером. Пара познайомилась у 2007 році, і вже через рік вони таємно обвінчалися в Києво-Печерському соборі. Щасливе подружжя мріяло пройти разом усе життя, але, на жаль, це не вдалося здійснити. Євгена Огіра вразив рак, і через важке захворювання чоловік пішов із життя, залишивши кохану дружину та єдиного сина Веніаміна.

Тіна Кароль підкорила серце авторитету з цікавим минулим
Тіна Кароль підкорила серце авторитету з цікавим минулим

Вважається, що після втрати чоловіка Тіна Кароль залишається вірною йому протягом багатьох років. Проте в мережі поширювалися чутки про роман співачки з молдавським музикантом Даном Баланом. Раніше про їхні можливі стосунки згадував репер Потап, який навіть натякнув на весілля.

Тіна Кароль підкорила серце авторитету з цікавим минулим
Тіна Кароль підкорила серце авторитету з цікавим минулим

У 2019 році з’явилися розмови щодо нових романтичних відносин артистки. Публіка почала пов’язувати Тіну Кароль з Олексієм Чеботарьовим, відомим як “Чеба”. Крім того, у мережі з’явилися фото та розшифровки дзвінків поп-діви з Чеботарьовим. Каналу “Одна хвилина” вдалося знайти унікальний знімок.

Зазначимо, що в ході розслідування стосовно діянь чоловіка було встановлено, що кількість здійснених телефонних з’єднань між знаменитістю та Олексієм Чеботарьовим становила приблизно 500 разів.

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.