Відома дієтологиня розкрила секрет схуднення 45-річної Єфросиніної і 26-річної Квіткової: “Їм було важко”

Відомі українки Маша Єфросиніна та Даша Квіткова створили собі імідж спортивних і підтягнутих красунь. Відома дієтологиня розсекретила, як їм це вдалось.

Олеся Добрянська, відома українська дієтологиня та терапевтка, в інтерв’ю для Емми Антонюк висловила свою думку щодо того, що Маша Єфросиніна та Даша Квіткова популяризують серед українок хворобливе ставлення до їжі.

За словами експертки, знаменита українська ведуча Єфросиніна та Інстаграм-блогерка Квіткова культивують розлади харчової поведінки. Саме так, на думку дієтологині, зіркам вдалось скинути кілограми та схуднути до тієї форми, яку вони нині мають.

Як схудли Єфросиніна та Квіткова

У розмові з журналісткою Олеся Добрянська натякнула, що негативно ставиться до поведінки Маші Єфросиніної та Даші Квіткової. На думку дієтологині, нині вони доводять шанувальницям, що з ними все добре, хоча багато років тому і самі стикались із неналежною харчовою поведінкою.

Відома дієтологиня розсекретила, як Маші Єфросиніній та Даші Квітковій вдалось схуднути
Відома дієтологиня розсекретила, як Маші Єфросиніній та Даші Квітковій вдалось схуднути

Мова йде про зізнання Даші Квіткової в тому, що в юному віці їй поставили діагноз анорексія. Дієтологиня зазначила, що трансляцією свого минулого та ставлення до їжі зараз зірки надихають дівчат і жінок сприймати їжу своїм ворогом.

Відома дієтологиня розсекретила, як Маші Єфросиніній та Даші Квітковій вдалось схуднути
Відома дієтологиня розсекретила, як Маші Єфросиніній та Даші Квітковій вдалось схуднути

За словами Добрянської, їй не шкода зірок. Річ у тім, зазначила експертка, що вона бачить у поведінці тільки намагання розповсюдити в маси власне ставлення до їжі та схуднення. Дієтологиня вважає, що вони створюють моду на худорлявість.

“Мені їх не шкода, і хай це буде грубо. Чому? [Бо] вони це популяризували! А потім плачуться, як їм було важко”, – наголосила вона та додала, що їй важко від того, що знаменитості просто створюють нездорові тенденції.

Популярне

Схожі статті

Зі сторони щаслива пара, а насправді – аб’юзивні стосунки: Оля Полякова пригадала нездорові ревнощі обранця

Зірки шоу-бізнесу часто стають об'єктом уваги не лише завдяки своїм талантам, але й через особисті історії з їхнього життя. Так, приклад Олі Полякової нагадує всім про важливість самоповаги.

Буряковий квас: автентичний рецепт 100 річної давнини знайшла в бабусиній шухляді. Ось як харчувались предки

Сьогодні ми все більше звертаємося до рецептів минулих століть, прагнучи відчути автентичний смак страв, які готували наші предки. Один з таких рецептів — буряковий квас.

Оля Фреймут показала підрослу старшу дочку Злату, яка емігрувала у США: стала вишуканою красунею та схудла

Оля Фреймут, відома українська телеведуча, поділилася з шанувальниками зворушливим сімейним моментом. У своєму Instagram вона опублікувала фото зі старшою дочкою Златою, яка переїхала до США.