Ольга Сумська відверто поділилася сімейною драмою: «Коли закінчиться цей жах…»

Відома українська артистка Ольга Сумська відверто розповіла про сімейну драму. Ще в квітні вона знову стала бабусею, але онука до сих пір так і не побачила.

Старша дочка героїні статті Антоніна Паперна разом з дітьми і цивільним чоловіком Володимиром Ягличем живе в Москві. Подружжя виховує 3-річну доньку Єву і піврічного сина, ім’я якого не розкривають.

Антонина Паперная и Владимир Яглыч с детьми
Антоніна Паперна і Володимир Яглич з дітьми

В інтерв’ю для програми «Зірковий шлях» на телеканалі «Україна» Ольга зізналася, що всім серцем чекає на можливість побачитися з рідними:

«Поки що ми спілкуємося в форматі онлайн. Звичайно, так хочеться обійняти малюка, притиснути до серця, зібратися за сімейним столом. Все залежить від того, коли закінчиться цей жах і нам дозволять пересуватися».

Антонина очень похожа на Ольгу
Антоніна дуже схожа на Ольгу

Зараз для Сумської найбільша мрія — щоб Тоня приїхала в гості з родиною, не ризикуючи своїм здоров’ям через пандемію. З її батьком Євгеном Паперним актриса прожила в шлюбі всього чотири роки, після чого він розпався — українська Роксолана пішла до свого нинішнього чоловіка Віталія Борисюка.

Пара виховує загальну дочку Аню, дівчинці вже 18. Варто сказати, що глава сімейства підтримує з Антоніною хороші відносини, оскільки ставиться до неї як до рідної з самого дитинства, адже Ольга переїхала до нього, коли Тоня була ще зовсім маленькою.

Семья Ольги Сумской и Виталия Борисюка
Сім’я Ольги Сумської та Віталія Борисюка

Без скандалів тоді не обійшлося — Паперний погрожував Борисюку сокирою, коли той прийшов забрати кохану, ще будучи її коханцем. Про це Сумська одного разу розповіла в YouTube-шоу Ольги Полякової «Правда або дія».

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?