Молитви коли ви в надзвичайно ситуації в важкі часи

Святий Дух, будь ласка, допоможи мені розвинути в собі звичку звертатися до Тебе в молитві за всіх, великим або малим.

Молитва в надзвичайній ситуації

Дорогий Господь, Ти знаєш, що в мене надзвичайна ситуація, і ця безвихідна ситуація ввергає мене в стан надмірної тривоги. Святий Дух, будь ласка, допоможи мені розвинути в собі звичку звертатися до Тебе в молитві за всіх, великим або малим. Допоможи мені не дратуватися на інших, але проявляти благодать під тиском. Допоможіть мені зосередити свою увагу на служінні Тобі та зростанні у святості. Амінь.

Молитва про силу для перемоги

Небесний Батько, нехай у мене буде такий високий рівень довіри до Тебе, що мій розум буде вільний від всіх тривог, і таке відчуття залежності від Тебе, що мій розум буде спокійний. Люблячий Батько, Ти знаєш, і Тобі небайдужі всі мої конфлікти, мої втрати, мої страхи, мої труднощі, мій духовний стан і те, як я реагую, коли на моєму шляху з’являються випробування. Я дякую Тобі за те, що я можу все це поширити перед Тобою, і що Ти даєш мені розуміння і силу для переважної перемоги. Амінь.

Молитва подяки навіть у важкі часи

О Боже, мені допомога в біді, я приходжу до Тебе сьогодні з подякою і вдячністю. Я дякую Тобі за те, що навіть коли я не знаю, в який бік повернути, і відчуваю себе невпевнено, тривожно і нервово, що Ти мій вірний друг поруч зі мною, Ти завжди забезпечуєш мене, Ти милостиво втручаєшся в мої труднощі, і Твоя всепоглинаюча доброта оточує мене як щит. Ти так рясно поблагословив мене Своєю любов’ю і турботою, і я можу залишатися спокійним і знати, що ти – Бог. Амінь.

Крій мене своєю молитвою світу

Благословенний Господь, дякую Тобі за те, що покрив мене Своєю світом. Він перевершує все, що я міг уявити, спускаючись, як голуб, посеред моєї бурі та моїх неспокійних думок. Я знаю, що Ти все розставиш за порядком, коли я буду присвячувати Тобі свій шлях. Я знаю, що спокій вислизає від мене, коли я покладаюся на свою силу і свої плани, але Твоє небесний спокій м’яко просочується в мою душу, коли я звертаюся до Тебе в простій впевненості. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Навіть кондитери питали цей мій ходовий рецепт: солона карамель для тортів та десертів. Зовсім не гірчить

Солона карамель — це вишуканий інгредієнт, який здатен трансформувати будь-який десерт у справжній шедевр. Приготування потребує уваги, але водночас - немає нічого складного.

“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.