Молитви про майбутню / майбутнього дружину / чоловіка моєї дитини і входження його в доросле життя

Господи, я дякую Тобі за мою дитину, яка зараз вступає в доросле життя.

Молитва про майбутню дружину / чоловіка

Батько Співчуття і Милосердя, я молюся за свою дитину і майбутню дружину / чоловіка моєї дитини. У вашому слові сказано, що чоловік залишить батька й матір, і з’єднається зі своєю дружиною, і вони стануть одним тілом. Я молюся про те, щоб, коли моя дитина вибирає свою дружину / чоловіка, Ти привів його / її до благочестивого, люблячого і терплячого чоловіка. Будь ласка, благослови майбутній шлюб моєї дитини та допоможи моїй дитині дотримуватися обітниці святого шлюбу. Амінь.

Молитва про ходіння Христа

Господи, я дякую Тобі за мою дитину, який зараз вступає в доросле життя. Я дякую Тобі за те, що Ти керував мною, коли я з усіх сил намагався навчити правильної моралі своєї дитини, коли він був молодший. Я молю Тебе, щоб він / вона продовжував жити відповідно до цієї мораллю в дорослому житті та прагнув жити так само як Ти. Будь ласка, тримай руку на мою дитину. Попри те, що я фізично не можу постійно перебувати зі своєю дитиною, я молюся, щоб Ти продовжував бути з ним у всьому, що він робить. Амінь.

Молитва подяки

Господь, Могутній в Силі, дякую Тобі за дар моєї дитини. Він / вона змусив / а мене так пишатися і перевершити всі мої очікування батьківства. Спасибі за те, що благословив мене дитиною, який поважав мене і слухався мене. Моє життя була такою насиченою, тому що у мене є Ти, мій Господь Ісус, і у мене є прекрасне дитя. Тепер, коли він / вона виріс / а, будь ласка, допоможіть йому / їй залишатися прямо на шляху, яким я його / їй навчив, тримати його / її поруч з собою і захищати його / її всі дні його / її життя. Амінь.

Молитва про плід матері в утробі матері

Праведний Бог, дякую Тобі за те, що благословив мене дитиною, якого я зберігаю як спадщина від Тебе. Я молюся про те, щоб Ти благословив мене плодом утроби, благословив мою дитину і дарував йому / їй Свій божественний захист, поки він / вона просувається в цьому великому світі. Будь ласка, подаруйте моїй дитині щедрий спадок дітей і зробіть його / її багатим Твоєї любов’ю на всі дні його / її життя. Амінь.

Популярне

Схожі статті

“Маму не переплюнеш”: 19-річна донька Олі Полякової одягла мокре простирадло і влаштувала “водну” фотосесію

Оля Полякова одна з найобговорюваніших артисток українського шоу-бізнесу, за її життям і життям її сімʼї уважно слідкують допитливі фанати. Але цього разу старша донька співачки отримала "на горіхи".

Ви не повірите, але чоловік любить такі курячі гомілки більше, ніж шашлик: смажу з секретом на сковороді

Вже перепробували всі способи приготування курки, але хочеться чогось новенького та смачного? Пропонуємо вам неймовірно ніжний рецепт смаженої курки в соусі з томатного пюре – спробуйте!

Розставила крапки над і у питанні пластики: 37-річна киянка Каменських розповіла, чи змінювала зовнішність

Популярна українська співачка Настя Каменських поділилася секретами краси та догляду за собою. Чи вдавалася виконавиця до пластичних змін та що дозволяє артистці зберігати молодість?