У білій майці і дорогому кольє дружина телеведучого Володимира Остапчука заговорила про свої недоліки

Author name 19 May 2021 в 15:05

Поділитися статтею

Володимир Остапчук та Христина Гірник
Володимир Остапчук та Христина Гірник

Христина Горняк – друга дружина українського шоумена, коміка, телеведучого Володимира Остапчука. Вони разом не так давно, але вважаються однією з найкрасивіших пар.

Після одруження з Володимиром, за Христиною, яка раніше займалася юридичними справами, стала вести власний блог, стали пильно стежити. У неї зібралося багато фоловерів, серед яких є як віддані фанати, так і хейтери.

Однак Христина не впадає у відчай і веде блог, розповідаючи свої особисті секрети.

Наприклад, в останній публікації вона заговорила про свої достоїнства і недоліки.

Христина Остапчук показала шикарне перлове намисто у весняній фотосесії

“Щоб полюбити свої достоїнства, варто почати любити і приймати свої недоліки! Мені здається, що переваги і недоліки йдуть в одному« пакеті », як зворотна сторона медалі, чи що … і для мене ось важливо абсолютне прийняття себе, а не вибіркове”,

– пише Христина.

“Це зараз не про те, що я не розвиваюся і не про те:« або приймайте мене такою яка я є, або йдіть геть », неееет, це про те, що я прекрасна в будь-якому випадку, але межі прекрасного немає, так що розвиток і вдосконалення -мета. Такі думки мене вранці відвідали, поки пила свою склянку водички в повній тиші! А ви що скажете з цього приводу? “,

– написала дружина українського телеведучого і ведучого гіпершоу “Маска” на телеканалі “Україна”.

Нагадаємо, нещодавно ходили чутки про те, що Володимир Остапчук розлучився зі своєю другою дружиною Христиною. Однак, як з’ясувалося, вони просто вирішили відпочивати окремо. Але, насправді, виглядають все такими ж закоханими і щасливими.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею