Клопотенко в розмові із Сумською зачепив її старшу доньку Паперну, яка живе в москві: що відповіла акторка

Відома українська актриса Ольга Сумська стала гостею нового шоу Євгена Клопотенка "Пекельні борошна". Кухар підняв тему її важкої сімейної ситуації з Тонею Паперною, яка давно живе в москві.

Старша дочка Ольги Сумської Антоніна Паперна давно живе і працює в росії. Вона вийшла заміж за російського актора Володимира Яглича. Раніше до цього не була прикута увага публіки, тому що багато російських артистів знімалися в українських проєктах і це було в порядку речей, але після повномасштабного вторгнення на Ольгу Сумську посипалось багато звинувачень за мовчазну позицію Тоні. Останнім часом Антоніна навіть почала виходити в світ з чоловіком, відвідуючи червоні доріжки.

Після 24 лютого 2022 року Паперна закрила свою сторінку в Інстаграм-блозі і тримає мовчання. Зіркова матір актриси в інтерв’ю виправдовувала доньку тим, що вона мама двох маленьких дітей і робить все заради їх безпеки. Однак Сумська відмітила, що це для неї особисто важка історія, тому що вона не може бачитися з онуками, але вірить, що колись вони зможуть зібратися сім’єю і обійнятися.

Тоня Паперна з матір'ю Ольгою Сумською настільки схожі, що аж пробирає до мурашок
Клопотенко в розмові із Сумською зачепив її старшу доньку Паперну, яка живе в москві

Нещодавно Ольга Сумська завітала на кухню до переможця “МастерШеф” Євгена Клопотенка, з яким готували десерт макаруни та традиційну українську страву верещаку з куркою та соусом з бжділ. Під час готування зірки спілкувались. Клопотенко вирішив поговорити про доньку актриси Тоню, щоб на її прикладі показати людям, що не буває безвихідних ситуацій:

У тебе донька зараз не в Україні. Знаю, що дуже важко, бо в багатьох людей така ситуація також склалася і вони часто бояться про це говорити

, – сказав Євген.

Євген Клопотенко прогулявся в кроксах і спідниці
Клопотенко в розмові із Сумською зачепив її старшу доньку Паперну, яка живе в москві

Ольга зізналась, що їй важко про це говорити, війна їх роз’єднала:

Я отримую величезну кількість хейту із цього приводу. Але повірте, я отримую і слова підтримки від людей і матерів, які в такій самій ситуації як і я

, – поділилася артистка.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.