Потап показав, як ладнають між собою Настя Каменських і його син від Горової Андрій: стали друзями

Син Потапа від першого шлюбу Андрій тепер багато часу проводить з батьком і зірковою мачухою Настею Каменських. Раніше хлопець не сприймав нову дружину батька та зараз все змінилося.

Потап розлучився зі  своєю першою дружиною Іриною Горовою у 2014 році після 15 років шлюбу. На той момент їхньому спільному синові Андрію було всього 6 років. Як вже зараз відомо, причиною розлучення Потапа і Горової стала інша жінка, а саме Настя Каменських, яка у 2019 році стала другою офіційною дружиною співака.

Перший час стосунки між Каменських і сином Потапа були натягнуті. Хлопець аж ніяк не хотів сприймати мачуху, яка стала причиною розлучення його батьків.

Потап та Ірина Горова з сином Андрієм
Потап та Ірина Горова з сином Андрієм

Ще у 2019 році Ірина Горова в одному з інтерв’ю зізналася, що у її сина і Насті Каменських немає ніяких стосунків і вони навіть не спілкуються. За словами Ірини, їхнє спілкування обмежувалося словами “привіт” і “бувай”.

Дійсно, якщо проаналізувати соціальні мережі подружжя, то можна помітити, що син Потапа Андрій ніколи не проводив сімейні свята і тим більше відпустки з батьком та мачухою.

Та зараз, схоже, все змінилося. Нещодавно Потап поділився у своєму Інстаграм-блозі тим, що його син певний період часу живе з ним і з Каменських. Так,  репер опублікував кадр зі спільного сніданку у них вдома.

А нещодавно Потап знову показав, що приготувала Каменських на сніданок для нього і сина. Так, Потап сфотографував стіл зі стравами і відмітив там свого сина. На столі можна розгледіти яєчню, бекон, авокадо і томати. Також на столі стояла кава і був нарізаний кавун.

Потап показав, як ладнають між собою Настя Каменських і його син від Горової Андрій

Варто відзначити, що спільних дітей у Потапа і Насті Каменських немає. Після одруження у 2019 році вони запевняли, що вже працюють над поповненням. Та йшли роки, а подружжя так і не оголошували про вагітність. Зараз Потап і Настя уникають питань про дітей. Співачка неохоче відповідає, що якщо вона завагітніє, то приховувати від публіки цього не буде. Така поведінка подружжя здалася дивною для публіки і спровокувала чутки про проблеми з зачаттям у зіркової пари.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.