Продюсер Полякової розповів, як Вірі Брежнєвій стати зіркою №1 в Україні: “Якби це була Віра Галушка”

Продюсер Олі Полякової Володимир Ясинський розповів, чи бачить він творче майбутнє в Україні для співачки Віри Брежнєвої. Чоловік вважає, що Віра має наважитися на кардинальні зміни.

Віра Брежнєва здобула свою популярність завдяки участі у відомому жіночому гурті “ВІА ГРА”. Саме склад за участі Брежнєвої вважають “золотим”, тобто найбільш вдалим. З 2007 року співачка почала сольну кар’єру, а її продюсером та автором пісень довгий час був Костянтин Меладзе.

Варто відзначити, що українська співачка побудувала свою кар’єру у росії. Та після початку пономасштабної війни в Україні Віра Брежнєва відразу покинула країну-агресорку і виступила проти війни в Україні. Співачка покинула у росії свою нерухомість та свою кар’єру. Варто відзначити, що повернувшись в Україну, артистка відмовилася від псевдоніму Брежнєва і зараз вона просто VERA.

Віра Брежнєва розповіла про свій бізнес, який започаткувала чотири роки тому
Продюсер Полякової розповів, як Вірі Брежнєвій стати зіркою №1 в Україні

В цьому році співачка вже встигла випустити свій перший міні-альбом з українськими піснями і намагається підкорити український шоу-бізнес.

Відомий український продюсер, який є продюсером Олі Полякової, Володимир Ясинський вважає, що у Віри є всі шанси стати популярною в Україні. В інтерв’ю Славі Дьоміну Ясинський розповів своє бачення, щодо кар’єри Брежнєвої. Продюсер вважає, що співачка має наважитися на радикальні зміни. Зокрема, змінити свій творчий псевдонім.

Якби це була Віра Галушка, то це було б революційно, провокативно й цікаво. Акцент би був саме на це.

, – сказав Ясинський.

Також продюсер зазначив, що Віра з тих артистів, які мають особливу енергетику і притягують до себе публіку. Тож, за думкою Володимира у співачки є всі шанси, стати популярною в Україні.

Та варто додати, що у цьому році Віра розлучилася зі своїм чоловіком Костянтином Меладзе, який був і її продюсером та втором пісень. Ясинський запевняє, що Вірі треба буде постаратися знайти талановитого автора пісень, адже конкурувати з Меладзе дуже не просто.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.