21-річний Роман Сасанчин розповів про проблеми зі здоров’ям: молода зірка вже постійний відвідувач лікарень

Відомий український артист Роман Сасанчин у свій 21 рік вже скаржиться на самопочуття та здоров'я. Що відомо про стан знаменитості та з якими проблемами він зіштовхнувся?

Роман Сасанчин, відомий український артист, став популярним після участі у шоу “Голос діти”. Пізніше знаменитість взяв участь ще й у дорослому варіанті проєкту, де також став першим. Нині знаменитість активно займається професійною діяльністю, а поміж тим разом із дружиною виховує спільну дитину. Втім, не так давно 21-річна зірка заговорив про проблеми зі здоров’ям і погане самопочуття.

У Сасанчина проблеми зі здоров’ям

Як зізнався знаменитість, його почала турбувати спина. Раніше артист ніколи не звертав на це увагу та вважав будь-які лікувальні масажі та звернення до спеціалістів цього фаху позбавленими сенсу. Втім, нещодавнє погіршення самопочуття змусили Романа Сасанчина не просто замислитись про похід до масажиста, а навіть записатись до нього та вирушити на зустріч із лікарем.

Відомий артист Роман Сасанчин поскаржився на серйозні проблеми зі спиною
Відомий артист Роман Сасанчин поскаржився на серйозні проблеми зі спиною

Знаменитість визнав, що подібну медицину він вважав ледве не обманом. Роман Сасанчин не став приховувати, що не вірив в ефективність допомоги масажистів і не замислювався про те, аби відвідувати лікарів цього фаху. Втім, як написав артист, його змусило життя – нещодавно у молодого співака настільки сильно заболіла спина, що він наважився записатись і з’їздити на лікувальний масаж.

Відомий артист Роман Сасанчин поскаржився на серйозні проблеми зі спиною
Відомий артист Роман Сасанчин поскаржився на серйозні проблеми зі спиною

Крім того, продовжив розповідь про своє здоров’я знаменитість, останнім часом проблеми зі спиною стали настільки помітними, що він зупинився та замислився про те, що з цим можна зробити. Ймовірно, Роман Сасанчин не лише записався на лікувальний масаж, але і звернувся по допомогу до інших лікарів. Проте, наразі знаменитість не розповідав про інші деталі свого лікування.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.