Дружина Віктора Павліка Репяхова розповіла про стосунки з рідним батьком: подав на неї в суд і мовчить

Відома українська блогерка та дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова розповіла про непрості стосунки зі своїм батьком. Раніше він подав на свою доньку в суд.

Катерина Репяхова, відома українська блогерка та дружина артиста Віктора Павліка, має чудові стосунки зі своєю мамою. Вона допомагає доньці вправлятись із господарством і виховувати дитину. Втім, взаємини з батьком у зірки не склались. Раніше вона розповідала про те, що рідний тато у минулому подав на неї в суд. Тепер Репяхова зізналась, чи спілкується з рідною людиною та чи щось змінилось в їхніх взаєминах.

Репяхова про спілкування з батьком

На особистій Інстаграм-сторінці знаменитість розповіла, що вона не підтримує зв’язок зі своїм рідним батьком. Зірка зізналась, що її тато навіть ніколи не бачив свого онука, її сина. За словами Катерини Репяхової, він не вітав її із народженням сина. Відповідаючи на питання, чому між нею і татом склались такі стосунки, зірка визнала, що не знає причини. Дружина Павліка пригадала, що у дитинстві тато дуже її любив.

Катерина Репяхова розповіла про взаємини зі своїм батьком і зізналась, чи вони спілкуються
Катерина Репяхова розповіла про взаємини зі своїм батьком і зізналась, чи вони спілкуються

Нагадаємо, що раніше відома українська блогерка розповідала про судовий процес, який виник між нею та її батьком. Так, після розлучення зі своєю дружиною – мамою Репяхової, чоловік залишив доньці квартиру. Втім, із часом чоловік з невідомих блогерці причин став погано до неї ставитись і вимагав повернути свою оселю.

Катерина Репяхова розповіла про взаємини зі своїм батьком і зізналась, чи вони спілкуються
Катерина Репяхова розповіла про взаємини зі своїм батьком і зізналась, чи вони спілкуються

Катерина Репяхова натомість пропонувала батькові залишити квартиру їй, а ось вона хотіла придбати йому інше житло – у місті, де він на той час жив. Втім, тато зірки відмовився й таки подав на доньку в суд. Врешті, дружина Павліка виграла, а ось її батько після судової поразки запитав, чи ще в силі її пропозиція з купівлею житла.

Втім, додала на особистій Інстаграм-сторінці зірка, вона вже давно не ображається та точно не сердиться на свого батька. Знаменитість зізналась, що вона пробачила рідній людині помилки минулого та завжди готова прийти на допомогу, якщо це знадобиться та якщо тато попросить.

Схожі статті

Оля Цибульська щось знає: кума Дзідзьо натякнула, що Полтавська – не остання дружина Володимира Остапчука

Ольга Цибульська відверто прокоментувала романтичне життя Володимира Остапчука. Крім того, співачка поділилася своїми думками про дружину ведучого.

Цвітна капуста з рваним м’ясом: деякі секрети приготування смачної вечері відкрила подруга. Страва — відпад!

Як приготувати цвітну капусту? Існує ціле море рецептів страв з неї, але важливо виконувати деякі загальні поради стосовно її підготовки до страви. Про це та про цікавий рецепт поговоримо зараз.

Повітряний кекс із родзинками, який вийде у всіх! Рецепт перевірений роками: беру масло, борошно та цукор

Розгляньте рецепт повітряного кексу з родзинками, який завжди виходить вдалим і мега смачним. Він стане найкращою випічкою до чашки чаю або кави!