Вчиться знову жити: Тоня Матвієнко після похорону мами втратила вагу і волосся, а Мірзоян гастролює

Втрачати рідну людину, життя без якої неможливо було собі навіть уявити, стає тяжким випробуванням для будь-кого. Що вже казати про тих, до кого завжди прикута увага мільйонів.

Мабуть, нікого в країні не залишила байдужим звістка про відхід з життя найталановитішої співачки сучасності Ніни Матвієнко. Горювали та плакали за нею навіть люди, які були знайомі лише з її творчістю. Зрозуміло, що найтяжчий удар перенесла від втрати її родина, а особливо донька Тоня, з якою у співачки був тісний емоційний зв’язок.

Робота та люди витягують

У нещодавньому інтерв’ю журналу “Viva” Антоніна Матвієнко вперше після похорон розповіла, як важко пережила це горе. Вона навіть ледь не попала у лікарню, втратила 10 кілограмів ваги та половину волосся. Ніякі турботи через похорони, через від’їзд чоловіка Арсена Мірзояна в Америку на гастролі не змогли відірвати жінку від думок про маму. Здавалося, що немає у світі сили, яка б допомогла Тоні виринути з виру гіркоти від втрати цілого світу, який зруйнувався одно миттєво.

На допомогу прийшов звичайний телефонний дзвінок з роботи. Антоніна була потрібна своїм студентам, а вона, як і її мати, здатна забувати про своє, коли в когось є потреба в них. Так поступово вона почала повертатися, але як зізнається жінка:

“Як її не стало – в мене ніби серце вирвали. Таке враження, що весь світ і все навколо я заново побачила. Він – інший. І я стала іншою”

Безумовно такі переживання не могли не відобразитись на її зовнішності. Але Тоня, донька своєї матері, людина сильна і тому нещодавно зібралася з силами та знялася у фотосесії  в одязі українських дизайнерів Лілії Пустовіт, Світлани Бевзи та Лілії Літковської.

Тоня Матвієнко розповіла, як після втрати мами повертається до життя

Схожі статті

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.

Апельсинові кекси: рецепт, коли хочеться смачненького і щоб готувати не довго. Тісто просте як 2 копійки

Ці апельсинові кекси стануть чудовим доповненням до будь-якого напою, чаю чи кави, а їх освіжаючий апельсиновий смак засвідчить вашу гостинність та турботу про гостей.