Місце зустрічі змінити не можна:
 Каменських покинула Україну і обʼявилася в Маямі, де Влад Яма вже місцевий

Настя Каменських приїхала до сонячного Маямі, де зараз проживає хореограф Влад Яма із сімʼєю. Яка причина візиту співачки в Америку? Хоче підкорити нові горизонти?

Після початку повномасштабного вторгнення та загострення ситуації в Україні, деякі знаменитості обирають новий курс для своєї кар’єри та особистого життя. Однією з таких осіб є талановита співачка Настя Каменських, яка нещодавно вразила своїх шанувальників світлиною з сонячного Маямі.

Настя Каменських, колишня половина дуету “Потап і Настя”, після різкої зміни обставин в Україні все рідше з’являється вдома та навіть переносить свою творчість за кордон. Останнім часом вона не лише відвідує інші країни як туристка, але й пише пісні іспанською мовою та адаптує свій стиль під іспаномовну аудиторію. Цей крок викликає змішані реакції серед української публіки, оскільки багато шанувальників виросли на її україномовних хітах та не розуміють нового напрямку її творчості.

Під відео з новими піснями Насті часто можна зустріти коментарі, що як з таким голосом можна співати такі не наповнені змістом треки. Співачка зазначає, що вона не відмовляється від своїх коренів і часто в інтервʼю розповідає про ситуацію в Україні, але вважає важливим експериментувати та розширювати свої музичні горизонти. Проте нова пісня “Moloko” викликала більше хейту, ніж прихильності.

Однак Настя не єдина українська знаменитість, яка знайшла пристановище за кордоном. Відомий хореограф Влад Яма також вирішив переїхати в Америку після початку війни. Він вивіз свою сім’ю та не навідувався в Україну жодного разу, що спричиняє обурення серед його українських прихильників. Відповідно, кожне нове фото або відео Ями в соцмережах супроводжується хейтом та засудженням.

Користувачі мережі підозрюють, що Влад Яма незаконно переїхав до США після 24 лютого
Користувачі мережі підозрюють, що Влад Яма незаконно переїхав до США після 24 лютого

При цьому обидва артисти підкреслюють, що їхні вибори пов’язані з особистою безпекою та можливістю розвитку своєї кар’єри. Вони висловлюють надію, що їхні фанати зрозуміють їхні рішення та підтримають їх у цьому складному періоді.

Популярне

Схожі статті

Меладзе і Слава Фролова з “Україна має талант” мають спільний біль: медики називають їх дітей невиліковними

Композитор Костянтин Меладзе та членкиня журі "Україна має талант" Слава Фролова мають один спільний біль. В обох сини невиліковно хворі й страждають на серйозні хвороби з дитинства.

Побачила, як сусідка запікає молоду картоплю й собі спробувала: смак незрівнянний – неначе з ресторану

Молоду картоплю можна не лише варити й подавати зі сметаною та кропом. Дуже смачно вийде, якщо запекти її у духовці з зеленню та часником. Отримаєте рум'яні та дуже ароматні часточки.

Більше в чебуречну ні ногою. Печу сама в рази смачніші: хрусткі й пухирчасті чебуреки з соковитою начинкою

Коли мова йде про кулінарні насолоди, чебуреки серед них — на почесному місці. І хоча їх можна придбати у пекарнях, жодні покупні не зрівняються з домашніми, приготованими за перевіреним рецептом.