Руслана на “Євробаченні 2024” виконала хіт 20-річної давнини: чи влізла зірка в костюм “Диких танців 2004”?

Руслана Лижичко тряхнула стариною і показала "Дикі танці" 20-річної давнини. Глядачі Нацвідбору "Євробачення 2024" були приголомшені не лише енергетикою співачки, але й її сценічним костюмом.

Не секрет, що першим українцем, що взяв участь у пісенному конкурсі “Євробачення” за незалежності став Олександр Пономарьов. Та співак узяв собі в консультанти філіпа кіркорова, тому нічого хорошого з тієї витівки не вийшло.

Костюм Руслани Лижичко на Євробаченні 2004

Натомість Руслана 2004 року запалила турецьку сцену не по-дитячому, ставши упевненою переможницею “Євробачення” з 280 балами. Її “Дикі танці” у супроводі трембіт нікого не залишили байдужими.

Костюм Руслани Лижичко на Євробаченні 2024

Костюм у Лижичко був відповідний – шкіряний відкритий топ та коротенька спідничка а-ля Тарзан. З того тріумфу минуло рівно 20 років, і Руслана вирішила нагадати українцям свої запальні “Дикі танці”.

Вийшла на сцену Нацвідбору на “Євробачення 2024” і так само хвацько заспівала й затанцювала, неначе зірці не минуло 50 років. І хоча трембіт було три, а не дві, як у Туреччині, та й танцювальний колектив не той – нині зірку супроводжував танцтеатр “Життя”, всім стало цікаво: невже Руслана за два десятиліття втиснулася в стару шкіряну спідничку?

Костюм Руслани Лижичко на Євробаченні

Та якщо уважно роздивитися відео виступу у Стамбулі та Києві, стає зрозуміло – костюми схожі лише за колірною гамою, а фасони мають зовсім інші. Перша спідничка має неначе обірвані краї. Причому посередині вона коротша, ніж по боках. А в другому випадку зірка вбралася в спідницю зовсім іншої форми, яка посередині довша, а по краях коротша.

Ліфи теж мають абсолютно різні структури й пошиті з інших тканин. Тож доходимо висновку, що костюм з “Євробачення 2004” Руслана вже зносила й пошила інший – схожий, але не такий.

Схожі статті

Оля Цибульська щось знає: кума Дзідзьо натякнула, що Полтавська – не остання дружина Володимира Остапчука

Ольга Цибульська відверто прокоментувала романтичне життя Володимира Остапчука. Крім того, співачка поділилася своїми думками про дружину ведучого.

Цвітна капуста з рваним м’ясом: деякі секрети приготування смачної вечері відкрила подруга. Страва — відпад!

Як приготувати цвітну капусту? Існує ціле море рецептів страв з неї, але важливо виконувати деякі загальні поради стосовно її підготовки до страви. Про це та про цікавий рецепт поговоримо зараз.

Повітряний кекс із родзинками, який вийде у всіх! Рецепт перевірений роками: беру масло, борошно та цукор

Розгляньте рецепт повітряного кексу з родзинками, який завжди виходить вдалим і мега смачним. Він стане найкращою випічкою до чашки чаю або кави!