Татусі: боксер Олександр Усик відзначив 1 тиждень 4-ої дитини, а футболіст Олег Гусєв – 1-ий місяць третьої

У січні 2024 року відразу двоє видатних спортсменів стали татусями, причому не вперше. Для боксера Олександра Усика це четверта дитина, для футболіста Олега Гусєва – третя.

Олег Гусєв

В минулому знаменитий футболіст “Динамо”, а нині тренер Олег Гусєв у перший місяць 2024 року став татом. 40-річний спортсмен і його дружина Валерія відзначили 1 місяць свого синочка.

Відомі спортсмени стали татусями не вперше

З цієї нагоди малятко, що з’явилося на світ 4 січня, вбрали у білий нарядний комбінезон. Мама тримала дитинку на руках, а Олегу довірили блакитний тортик з однією свічкою та словами: One month.

Відомі спортсмени стали татусями не вперше

Це не перший малюк у родині Гусєва. Від шлюбу з Марією у нього є донька Олександра. А дружина Олеся подарувала футболісту синочка Олексія. Хлопець уже виріс і грає в молодіжці “Динамо”. До речі, Марія теж нещодавно народила другу дитину.

Олександр Усик

Відомий боксер, що готується до серйозного бою з Тайсоном Ф’юрі, 28 січня став батьком учетверте. Дружина Катерина народила чоловіку донечку, яку щасливі батьки назвали Марічкою. 35-річна породілля народжувала в Києві. Тато вже забрав маму й донечку з пологового будинку додому.

Відомі спортсмени стали татусями не вперше

Трьох старших дітей – Єлизавету, Кирила та Михайла – на цей час відправили за кордон разом із бабусею, щоб матуся була спокійна хоча б за них. Жінка сама вирішила, що народжуватиме не деінде, а в столиці. На жаль, 37-річний Олександр не зміг бути присутнім на пологах. Катерина не переймалася через це.

Але татусь, побачивши на відео новонароджену донечку, прибув до дружини за першої ж можливості й потримав малечу на руках. Під час виписки Катерині Усик вручили листівку з підписом: “Дякую за українців”. Таким чином новоспечених батьків привітав Валерій Залужний.

Схожі статті

Цвітна капуста з рваним м’ясом: деякі секрети приготування смачної вечері відкрила подруга. Страва — відпад!

Як приготувати цвітну капусту? Існує ціле море рецептів страв з неї, але важливо виконувати деякі загальні поради стосовно її підготовки до страви. Про це та про цікавий рецепт поговоримо зараз.

Повітряний кекс із родзинками, який вийде у всіх! Рецепт перевірений роками: беру масло, борошно та цукор

Розгляньте рецепт повітряного кексу з родзинками, який завжди виходить вдалим і мега смачним. Він стане найкращою випічкою до чашки чаю або кави!

Це вам не пельмені: шикарним рецептом італійських равіолі зі шпинатом поділилася попутниця у потязі. Смачно!

До недавнього часу ми більше полюбляли готувати та їсти м'ясні пельмені, а от равіолі, що схожі з пельменями за основними принципами приготування, були певною екзотикою.