Оце так здивував: яскрава реакція 15-річного сина Тіни Кароль на танець мами з іншим чоловіком

Чутки про роман Тіни Кароль із Дмитром Жуком розповсюджуються доволі давно. В Інтернеті можна побачити ролик, коли співачка з хореографом танцюють, а син зірки виглядає невдоволеним.

Після смерті свого чоловіка Євгена Огіра Тіна Кароль заміж більше не виходила. І хоча зірці постійно приписують романи з іншими знаменитостями, прямих приводів для подібних чуток співачка не давала, лише натяки.

Зокрема, багато розмов точиться довкола стосунків Тіни з Дмитром Жуком. Їх частенько бачать разом. Ось і на цьому відео, що гуляє Інтернетом, бачимо, як Тіна з сином, Жуком та якоюсь дівчиною відпочивають у кафе.

Раптом хореограф підхоплюється з місця й запрошує співачку до танцю. Кароль не відмовляється. Підводиться з місця й робить кілька гарних па. Та хоч цей танець триває недовго, можна добре роздивитися реакцію зіркового сина на матусині витівки.

Веніамін явно почувається не у своїй тарілці й не схвалює жваву мамину поведінку. Щоправда, червоніти за родичку 15-літньому підлітку довго не доводиться. Танок, що так раптово розпочався, швидко закінчується, і танцювальники швиденько всідаються на свої місця – Тіна поряд із сином, а Дмитро біля своєї супутниці.

Тіна Карол влаштувала запальні танці на очах у сина

Кароль та Жук познайомилися 2020 року. Тоді у “Танцях з зірками” Дмитро був партнером Юлії Саніної. Коли Тіна вийшла на паркет, щоб підтримати подругу, і всі втрьох виконали танго, стало зрозуміло – тут щось не так.

Відтоді співачку й хореографа частенько бачать разом. Тіна запросила Дмитра попрацювати з її балетом, створивши хореографію для шоу “Красиво”. Тож Жук став частенько виходити з артисткою на сцену, де вони рухалися під музику, ледь не цілуючись.

Тіна Карол влаштувала запальні танці на очах у сина

З легкої руки Тіни Дмитро навіть заспівав, записавши кілька композицій. Сама зірка ніколи не давала коментарів щодо роману з Жуком, а хореограф називає Кароль роботодавицею, відкидаючи чутки про інтимні стосунки. Та оці запальні танці, а також прогулянки удвох сіють певний сумнів у душах шанувальників.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.