Наступають на п’яти Кароль і скоро її перевершать: Клавдія Петрівна, Трінчер та інші перспективні артистки

Кожне покоління має своїх кумирів й нові часи народжують нових зірок. Так останнім часом все частіше звучать такі імена як Клавдія Петрівна та Анна Трінчер, поступово відтісняючи навіть Тіну Кароль.

Життя не стоїть на місці, і нові артисти поступово займають своє місце під сонцем.

Клавдія Петрівна

Піарники українського шоу-бізнесу вже тривалий час зберігають інтригу стосовно того, хто з українських виконавиць ховається за цим псевдо.

На думку багатьох вона обіцяє стати наступним великим ім’ям в українській музиці. Її талант і потенціал захоплюють, проте саме ця таємниця додає трісочки у багаття її популярності.

На цьому тижні співачка виступила на сцені разом зі співаком Артемом Пивоваровим, та зовнішність артистки знову була прихована, а партнер по сцені так і не відкрив її ім’я, хоча й натякнув, що знає колегу не один рік.

Сама ж таємнича особистість, даючи інтерв’ю, видала наступне:

“Не заздріть, колеги, розвивайтеся!”

Анна Трінчер

Також, слід згадати про молоду і талановиту Трінчер, чия витончена музика та потужний голос зачаровують аудиторію. На її адресу надходять компліментарні коментарі:

“Мурахи по шкірі”,- пише один слухач. “Сильна, талановита, неймовірна”,- характеризує її інший.

До списку яскравих молодих виконавиць можна також віднести нові імена: Геля Зозуля, Лілу45, Софія Лешишак.

А що ж залишається робити попередникам цих новонароджених зірок?

Звісно, що в них залишилась своя цільова аудиторія, свої фанати та поціновувачі. Але такі як Тіна Кароль давно розуміють, ще з часів суддівства у шоу “Голос країни”, що єдина вірна дорога для створення стійких та значущих традицій у музичній індустрії — це наставництво, підтримка та допомога амбіційним молодим виконавцям.

Такі ментори, як вона, стають не лише символами музичної індустрії, але й втіленням великодушності та мудрості, яка допомагає новим зіркам засяяти на небосхилі світової музики.

Популярне

Схожі статті

Тераса на березі річки: Наталія Могилевська показала частину свого будинку, куди щоранку виходить в халаті

Наталія Могилевська показала розкішну терасу у своєму будинку на березі річки, яку тільки нещодавно закінчила будувати. Співачка зауважила, що тепер має велику родину та усім повинно вистачати місця.

Соковитий, повітряний та ароматний ромовий пиріг до чаю: рецепт з кулінарного зошита мами з усіма секретами

Ромовий пиріг – це класичний десерт, який не залишить байдужим жодного ласуна. Сподіваємося, що цей рецепт стане вашим улюбленим, і ви будете радувати своїх близьких цим ароматним і ніжним пирогом.

Як виглядає реальний чоловік Олени Кравець з “Кварталу 95”: до шлюбу з ним її знали як Лєну Маляшенко

Лєну Маляшенко та Сергія Кравця звів КВК. Вони разом грали у криворізькій команді. У день свого 18-річчя він зізнався в коханні. Весілля зіграли лише через 5 років, коли Олена врешті завагітніла.