Бебі-бум 2024: не тільки Ребрик і Джамала всупереч усьому дарують життя. Зірки, які народять вже цього року

Українські жінки завжди славилися своєю відданістю родині та силою духу, особливо у важкі часи. І не дивно, що не лише звичайні мешканки країни, а й відомі зірки показують свою любов до родини.

Останнім часом новина про вагітність стала актуальною, особливо в умовах складної політичної ситуації, пов’язаної з російською агресією. Жінки усвідомлюють, що даруючи нове життя, вони продовжують рід, і це стає своєрідним актом спротиву.

Зірки, що дарують життя

Так, слідом за Лілією Ребрик буквально днями на Нацвідборі до конкурсу “Євробачення 2024” відома українська зірка  Джамала, оголосила про свою третю вагітність, чим вразила шанувальників її таланту та міцного характеру.

Проте вагітність не є ексклюзивним правом лише цих двох відомих особистостей. Ще кілька українських зірок-мамочок готуються вітати нового малюка вже цього року.

Наприклад актриса студії “Квартал 95” Аліна Блажкевич (Гордієнко) також сповістила на своїй сторінці в інстаграмі про те, що вона при надії. Ще у 2020 році Аліна побралася зі своїм колегою по “Лізі Сміху” Романом Блажкевичем. І от лише зараз у пари з’явився шанс народити довгоочікувану дитинку.

“Скоро наша сім’я стане трохи більшою і шумнішою. При надії, що все буде добре”,- коментує жінка своє фото.

Вчетверте планують стати батьками Олександр й Катерини Усик. В них вже є двоє синів та донька, але пара ділиться радістю з широким загалом про очікування нового малюка.

Ця новина стала для багатьох фанів справжнім відкриттям, підкреслюючи те, що жінки-зірки не лише виконують високу культурну та мистецьку роль, але й активно втілюють в життя ролі матері та дружини.

Зірки, які народять вже цього року. Аліна Блажкевич та Катерина Усик

Українські зірки відзначаються своєю сильною зв’язаністю з родиною, і приховують у собі властиві жіночі риси, такі як турбота, любов та відданість. Вони стають прикладом для інших жінок, показуючи, що створення кар’єри та ведення сімейного життя — це абсолютно сумісні речі, які доповнюють одна одну та роблять життя яскравішим та багатшим.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?