В’ячеслав Узелков отримав групу інвалідності, але не припинятиме тренувань: “Не зупиняємося ні на мить”

Ще на початку року В'ячеслав Узелков постив світлини з Карпат, а в лютому розпочався справжній треш. Боксеру стало настільки зле, що його з Вінниці доправили швидкою до Києва.

На початку березня В’ячеслав Узелков з’явився в Інстаграмі з оптимістичним повідомленням, що у нього все гаразд. Мовляв, пройшов лікування в інституті хірургії та трансплантології Шалімова. Тепер розпочав відновлення.

Фітнес-тренер запевнив своїх підопічних, що заняття з ними ніхто скасовувати не збирається. Все проводитиметься онлайн. Усі групи, які він веде, продовжать займатися. Буде проводитися контроль харчування, щоб літо всі зустріли стрункими, здоровими й красивими.

В’ячеслав Узелков сповістив новини про здоров’я

На жаль, самому В’ячеславу довелося з прикрістю констатувати – великий спорт призвів його до інвалідності. Але помірні фізичні навантаження ще ніколи нікому не завадили, тож запросив прихильників здорового способу життя доєднуватися.

Узелков уже пережив дві операції. Тепер на нього очікує третя. В середині лютого спортсмен виклав у мережу світлину, як його мчить швидка з Вінниці до столиці. Лікарі намагалися допомогти йому на місці, та без київських спеціалістів та обладнання не змогли упоратися.

В’ячеслав Узелков сповістив новини про здоров’я

У 44 роки колишній боксер з прикрістю констатував, що перетворися на інваліда. Останній бій В’ячеслав провів у 2014 році. А ще 2012-го переніс інсульт. Коли боксер отримав серйозний удар в голову, його спочатку лікували від струсу мозку. Лише згодом поставили страшніший діагноз, коли почалися проблеми з мовленням.

Тож із професійним боксом довелося зав’язати назавжди. Натомість Узелков став популярним телеведучим та фітнес-тренером. У грудні 2023-го В’ячеслав сповістив про намір одружитися вдруге. На скільки тепер відкладеться весілля, поки незрозуміло.

spot_img

Схожі статті

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.

Хоч на сніданок, хоч на перекус: найсмачніші бутерброди з авокадо готую за рецептом канадського блогера

У світі кулінарних відкриттів і постійного пошуку нових смакових поєднань однією з найбільш популярних альтернатив у харчуванні стала намазка з авокадо.

Зіркові чвари українського шоу-бізнесу: хто з зірок ворогує між собою – Соловій, Кароль, Притула, Кондратюк

Український шоубізнес, втім, як і загалом світовий, завжди був насиченим не лише музичними новинами та талановитими виконавцями, але й різноманітними скандалами та чварами між зірками.