“Відкриваємо курси – особистий простір”: Дантес показав, як проводить час з Дашею та дітьми від Кацуріна

Колишній чоловік Наді Дорофєєвої, Володимир Дантес, показав як проводить час з новою коханою та її дітьми від попереднього шлюбу. Чи знайшов співак спільну мову з малюками?

Популярний український співак Володимир Дантес знову опинився у центрі уваги, але цього разу не через новий музичний хіт, а завдяки своєму вражаючому прикладу гармонійних стосунків після розлучення з попередньою дружиною, Надією Дорофєєвою.

Як і будь-яка історія кохання, його шлях до щастя був неоднозначним, але він знайшов нову любов та щастя у стосунках з бізнес-вумен Дашею Кацуріною, та її дітьми від попереднього шлюбу. Володимир і Надія прожили разом сім років, проте за цей час у них не народилося дітей. У 2022 році зіркова пара розлучилася, і подруга Дарʼя стала більше, ніж просто друг.

Кацуріна та Дантес показали, як проводять час з дітьми
Кацуріна та Дантес показали, як проводять час з дітьми

Даша – мрійлива жінка, яка вже мала двоє прекрасних дітей від попереднього шлюбу. Це був новий виклик для Володимира, але це не стало перешкодою і він прийняв його з відкритим серцем. Ці висновки можна зробити зі світлин, які співак доволі часто публікує у своєму інстаграмі.

Володимир Дантес показав нову обраницю Дашу та її дітей від колишнього
Володимир Дантес показав нову обраницю Дашу та її дітей від колишнього

Що робить цю історію особливою, так це той факт, що Володимир не тільки прийняв нову сім’ю, але й став для неї опорою та підтримкою. Через його відкритість і любов до Дашиних дітей, вони змогли легко і гармонійно вписатися в нову сімейну картину.

Хоча минуле з Надією Дорофєєвою залишилося у спогадах, Володимир Дантес довів, що можна знайти нове щастя та гармонію, відкривши своє серце на нові можливості. Надя також знайшла нове кохання в обличчі колишнього чоловіка Даші. З Михайлом Кацуріним співачка одружилася у 2023 році та майже весь вільний час новоспечене подружжя проводять разом. Та хоч публіка досі засуджує вибір артистки, самі знаменитості демонструють, що щасливі у нових стосунках.

Схожі статті

Ніколи не виливаю олію від шпротів. Після цього рецепту й у вас рука не підніметься: паштет-намазка на хліб

Намазку на хліб можна приготувати з того, що є в холодильнику. Навіть залучити олію з банки, яка залишилася від шпротів. Такий паштет для перекусу буде те, що треба.

Жодне свято не обходиться без цього рулету: у м’ясний фарш загортаю оригінальну начинку. Це мега смачно!

М'ясний рулет зі шпинатом – смачна та ситна страва, яка прикрасить будь-який святковий стіл. Ця закуска вийде нереально апетитною. Спробуйте!

Дізналася рецепт найкращої закуски для будь-якого застілля. Йдуть як насіння: м’ясні ковбаски “Джерікі”

На застіллях завжди присутні напої, а відповідно і закуски. Чудову закуску можна приготувати і вдома. Сьогодні ми підготували рецепт м'ясних в'ялених ковбасок, які ідеально підходять для цієї ролі.