Колишня дружина Віктора Павліка Лариса Созаєва врешті знайшла своє щастя: “Я розмірковувала стати монахинею”

Схоже, в колишньої дружини Віктора Павліка Лариси Созаєвої починає потроху налагоджуватися життя. Після смерті сина та розлучення жінка врешті знайшла споріднену душу.

Долі Лариси Созаєвої не позаздриш. Не встигла пережити болісне розлучення з Віктором Павліком з численними судами та прилюдними сварками з новою обраницею колишнього чоловіка, як трапилося непоправне.

Колишня дружина Віктора Павліка Лариса Созаєва зустріла нове кохання

Катерині Репяховій страшенно не подобалося, що співак, одружившись із нею, продовжує виплачувати кредит за квартиру, в якій залишилася жити Лора. Тож усіма правдами й неправдами дівчина добилася, що Павлік продав свою половину квартири й розрахувався з банком. А Созаєва залишилася біля розбитого корита, ще й з програним судовим позовом щодо обзивання суперниці “тварюкою”.

Та найстрашніше сталося згодом. Жінка пережила смерть сина. Спільний з Віктором Павліком син Павло пішов із життя у 21-річному віці через онкологію. Здавалося, відновитися після пережитого буде неможливо.

Колишня дружина Віктора Павліка Лариса Созаєва зустріла нове кохання

Та час минає і треба продовжувати жити. 3 роки тому Лариса поскаржилася на бойфренда, який призначив побачення, але сам не прийшов. Тепер, здається, ситуація вирівнялася. На своїй сторінці у Фейсбуку Созаєва похвалилася, що зустріла нове кохання.

Жінка відверто розповіла, що після всіх негараздів серйозно замислювалася про перехід у статус монахині. Та втямила, що довгоочікуваного спокою не знайде навіть у монастирі, адже там купа жінок, і чвари триватимуть.

Колишня Павліка зважилася на відчайдушний крок – зареєструвалася на сайті знайомств. І врешті зустріла того, який оточив жаданим “спокоєм, упевненістю, тонким гумором, глибоким розумом, вірністю, любов’ю”. Сподіватимемося, що жінка після усіх пережитих страждань урешті зазнає щастя.

Схожі статті

Ніколи не виливаю олію від шпротів. Після цього рецепту й у вас рука не підніметься: паштет-намазка на хліб

Намазку на хліб можна приготувати з того, що є в холодильнику. Навіть залучити олію з банки, яка залишилася від шпротів. Такий паштет для перекусу буде те, що треба.

Жодне свято не обходиться без цього рулету: у м’ясний фарш загортаю оригінальну начинку. Це мега смачно!

М'ясний рулет зі шпинатом – смачна та ситна страва, яка прикрасить будь-який святковий стіл. Ця закуска вийде нереально апетитною. Спробуйте!

Дізналася рецепт найкращої закуски для будь-якого застілля. Йдуть як насіння: м’ясні ковбаски “Джерікі”

На застіллях завжди присутні напої, а відповідно і закуски. Чудову закуску можна приготувати і вдома. Сьогодні ми підготували рецепт м'ясних в'ялених ковбасок, які ідеально підходять для цієї ролі.